Ana Sayfa » Keyif » Trakya Fest’e Ücretsiz Kombine Bilet ile Gitmek İster misin?

Trakya Fest’e Ücretsiz Kombine Bilet ile Gitmek İster misin?

oduller-reklam-banner

“Tüm Renkleri Buluşturan Festival” sloganıyla 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Keşan Belediyesi Erikli Sahili Plajı’nda düzenlenecek Trakya Fest, alanında önemli isimleri ve grupları ağırlayacak.

Müzikseverlere ağaçların arasında bir kamp alanı ve serin sular eşliğinde unutulmaz bir festival deneyimi yaşatmayı amaçlayan Trakya Fest kapsamında Şebnem Ferah, Duman, Manga, Bülent Ortaçgil, Moğollar, Hayko Cepkin, Adamlar, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Deniz Tekin, Son Feci Bisiklet, Yeni Türkü, Zakkum, Selçuk Balcı, Niyazi Koyuncu, Manuş Baba, Jehan Barbur, Leman Sam ve Apolas Lermi gibi isimler müzikseverlerle buluşacak.

Şehrin gürültüsünden birkaç günlüğüne uzaklaşmak isteyen konuklarına sınırsız müzik ve eğlence sunacak olan Trakya Fest’e ücretsiz olarak girmek ve kamp yapmak ister misiniz?

Trakya Fest’e ücretsiz girmek için düzenlenecek yarışmayı kazanan 3 kişiye çift kişilik kombine+kamp bilet sunulacak. 3 kişinin aldığı çift kişilik bilet ile konsere katılacak olan 6 kişi tüm konserlerden ve kamp alanından ücretsiz yararlanabilecek.

Trakya Fest’e çift kişilik kombine ve kamp bileti kazanmak için;

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden pop müziğin sevilen sesi “Harun Kolçak, profesyonel müzik çalışmalarına kimin yanında başlamıştır?” sorusuna twitter üzerinden #TrakyaFestiçinCevabım etiketi ile cevap verilmesi gerekmektedir.

23 Temmuz da dahil olmak üzere 3 gün boyunca sürecek yarışmada doğru cevap veren kişiler arasından yapılacak çekiliş ile belirlenecek 3 kişi, Trakya Fest’e ücretsiz girmek için çift kişilik kombine ve kamp bileti kazanacak.

Bol Şans!

Trakya Fest’e Ücretsiz Kombine Bilet ile Gitmek İster misin?

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir