Ana Sayfa » Müzik » Tufan “Sevda Hikayesi” ile Gümbür Gümbür Geliyor!..

Tufan “Sevda Hikayesi” ile Gümbür Gümbür Geliyor!..

oduller-reklam-banner

Tufan “Sevda Hikayesi” ile Gümbür Gümbür Geliyor!..

Henüz 13 Nisan 2017 günü Sevda Hikayesi adlı şarkısının video klibi yayınlanan Tufan, 6 günde 200 Bin izleyiciye ulaştı!..

Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan Tufan’ın Sevda Hikayesi şarkısı oldukça fazla ilgi gördü.

İlk solo albümü “Sevda Hikayesi”, DMC etiketiyle müzikseverlerle buluştu.

İşadamı kimliğinin yanısıra sosyal ortamlarda sergilediği yorumculuğu ile de dikkat çeken Tufan, birçok hit şarkıya imza atmış söz yazarı ve besteci Serkan İzzet Özdoğan ile çalıştı.

6 şarkıdan oluşan solo albümünde Günay Çoban, Hakkı Yalçın ve Hande Ünsal şarkıları da yer almakta. Öte yandan Selami Şahin ve Halil Gökkaya şarkıları da yorumlayan Tufan, Stüdyo 9’da albüm kayıtlarını gerçekleştirdi.

Sevda Hikayesi albümünün müzik direktörlüğünü Serkan İzzet Özdoğan yaparken, şarkıların düzenlemelerine Burak Buluç, mix ve masteringine de Özer Yener imza attı.

Tufan’ın ilk albümünün ilk video klip çalışması, albümü ile aynı adı taşıyan şarkısı Sevda Hikayesi’ni ise İrem Haykır yönetmenliğinde çekti.

İstanbul Klein’da 18 saat süren klip çekimleri için 50 kişilik teknik ekip görev aldı. Tufan’ın albüm fotoğraflarını ise Mehmet Kıratlı çekti.

Kendi prodüktörlüğünü yaptığı altı şarkılık albümündeki Sevda Hikayesi şarkısının video klibi kısa sürede geniş kitlelere ulaştı. Tufan, Türk pop müziğine adını kalıcı olarak yazdıracağının sinyallerini verdi.

İŞTE KISA SÜREDE GENİŞ KİTLELERE HİTAP EDEN, TUFAN “SEVDA HİKAYESİ” ŞARKISININ KLİBİ;

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekeblilr