Ana Sayfa » Müzik » Tuğba Ekinci’den Mazhar Alanson Yorumu!

Tuğba Ekinci’den Mazhar Alanson Yorumu!

oduller-reklam-banner

Şarkıcı Tuğba Ekinci, Murat Özdemir’in işkence ettiği papağana ilişkin ”Papağan öldü, 1 haftadır Türkiye konuşuyor, konuşuluyor” ifadelerini kullanan Mazhar Alanson’u eleştirdi.

Ekinci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şu açıklamayı yaptı: ”Sevgili Mazhar Alanson Baba adamsınız anladık da şehit düşen askerimize olan duyarlılığımızın kuşa böceğe olanla ne alakası var terazi yi dert etmek size mi düştü ,hayırdır vatan haini mi geldik oradan ben sizi daha ciddi bilirdim. Ayrıca Şehitler ölmez kuşlar ölse de olur, bunu da bu halk biliyor uyarıya gerek yoktu. O zaman aşk şarkıları okumayın; devamlı vatan türküleri okuyun. Farkındaysanız iki duyguda farklı insansal duygular… İnsansak her ikisine de üzülebiliriz . Türk halkı sessiz kaldıysa yaşınıza verdiler . Ben ülkemde gençlerimize de yetişkinlerimize de vatan millet konusunda her zaman hayranımdır . (Müziğinizi tek geçerim müziğinizde kalın sağlıkla saygılar ) Tenkite gerek yok. Şehitler ölmez vatan bölünmez!”

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sevgili Mazhar Alanson Baba adamsınız anladıkda şehit düşen askerimize olan duyarlılıgımızın kuşa böceğe olanla ne alakası var terazi yi dert etmek sizemi düştü ,hayırdır vatan hainimi geldik ordan ben sizi daha ciddi bilirdim. Ayrıca Şehitler ölmez kuşlar ölsede olur, bunuda bu halk biliyor uyarıya gerek Yokdu o zaman aşk şarkıları okumayın devamlı vatan türküleri okuyun farkındaysanız iki duyguda farklı insansal duygular İnsansak her ikisinede üzülebiliriz . Türk halkı sessiz kaldıysa yaşınıza verdiler . Ben ülkemde gençlerimizede yetişkinlerimizede vatan millet ??konusunda her zaman hayranımdır . (Müziğinizi tek geçerim müziğinizde kalın sağlıkla saygılar ) Tenkite gerek Yok Şehitler ölmez vatan bölünmez ????????

Tugba Ekinci (@tugbaekinciofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
● Tuğba Beyaz

İlginizi Çekebilir