Ana Sayfa » Müzik » Türkiye’de Hangi Sanatçıların Star Işığı Var?

Türkiye’de Hangi Sanatçıların Star Işığı Var?

oduller-reklam-banner

Türkiye’de öne çıkan pek çok sanatçının medya ilişkilerini yöneten ünlü PR’cı Özgür Aras, star ışığı gördüğü isimleri açıkladı.

Ünlü basın danışmanı Özgür Aras, Milliyet Gazetesi’nden Buket Aydın’a verdiği röportajda “Bir starın bir hayat öyküsü olmalı. Yeni nesilde de bana göre Edis ve Aleyna Tilki’nin bir ışığı var” dedi. Aras, açıklamasında son dönemlerde sahne performanslarıyla ve şarkılarıyla ön planda olmayı başaran bu iki sanatçı hakkında olumlu eleştiride bulundu.

Aras’ın açıklamasının tamamı ise şu şekilde;

(Buket Aydın) Star ışığı nedir? Yeni nesilde star ışığı gördüğün birileri var mı?

(Özgür Aras) Tam adlandıramam ama bunu bir mekana gidince öyle bir gözüme takılır ki, kendine baktırır bütün gözler ona döner. Çünkü onda bir ışık vardır. Star ışığın elektriğin yoksa asla bir şey olamazsın ve o öğrenilebilecek bir şey değildir; doğuştan vardır. Hiçbir şey değilsinizdir ama sokağa çıktığınızda kalabalığın içinde herkes size bakar. Bazı kadınlar vardır pazara çıkarlar bütün kadınlar dönüp ona bakar; işte o star ışığıdır. Bir de bir starın bir hayat öyküsü olmalı. Hülya Avşar’a bakın, Tarkan’a bakın, Madonna’ya bakın niye star; çünkü bize çok malzeme veriyorlar, ilginç hayat öyküleri var. Yeni nesilde de bana göre Edis ve Aleyna Tilki’nin bir ışığı var.

Röportajın tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir