Ana Sayfa » Müzik » Türkiye’nin En Şaibesiz ve En Objektif Müzik Ödülleri!..

Türkiye’nin En Şaibesiz ve En Objektif Müzik Ödülleri!..

oduller-reklam-banner

2.Müzikonair Ödülleri sonuçlandı. Birçok kategoride birçok sanatçı hak ettiği ödülleri aldılar. Muzikonair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan, ”2. müzikonair ödüllerini alnımızın akıyla tamamladık” dedi.

İlgili Haber;2.Müzikonair Ödüllerini Kimler Kazandı?

Özcan Beylan, ”Yüzde yüz güven oranıyla bir çok ödül törenlerinin aksine asla şaibe haberleri veya düşünceleri gölgelemedi. Bu yönüyle bile ne kadar objektif ve doğru bir proje olduğu ortaya çıktı. Dostlarımıza tanıdıklarımıza değil, ödülün gerçek sahipleri hak ettikleri başarıya ulaştı.” ifadelerini kullandı.

Her cep telefonundan sadece 1 oyun kullanılabildiği bir sistemde greçekleştirilen 2.Müzikonair Ödülleri, SMS onay sistemi sayesinde şaibenin önüne geçmiş oldu. 110 bin sms oy ile de gerçek bir rekor kırıldı.

Özcan Beylan, gelecek yıl yapılacak olan 3. Müzikonair Ödülleri için görkemli ve görülmemiş bir organizasyon ile ödül töreni yapılacağı müjdesini de verdi.

Özcan Beylan’ın açıklamalarının tamamı şöyle;

2. MüzikOnair Ödülleri alnımızın akıyla tamamlandı. Yüzde yüz güven oranıyla bir çok ödül törenlerinin aksine asla şaibe haberleri veya düşünceleri gölgelemedi. Bu yönüyle bile ne kadar objektif ve doğru bir proje olduğu ortaya çıktı. Dostlarımıza tanıdıklarımıza değil, ödülün gerçek sahipleri hak ettikleri başarıya ulaştı.

Her cep telefonundan sadece 1 oy kullanıldı. SMS onay sistemi sayesinde şaibenin önüne geçilmiş oldu. 110 bin oy ile de gerçek bir rekor kırıldı.

Bu süreçte yanımızda olan ve bize destek veren jürimize, adaylarımıza ve halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum…Seneye gösterişli bir tören ve görülmemiş bir organizasyon ile Türkiye’nin TEK Müzik Ödülleri’ni dağıtacağız…
Saygılarımla,
Özcan Beylan
MüzikOnair Genel Yayın Yönetmeni

Türkiye’nin En Şaibesiz ve En Objektif Müzik Ödülleri!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir