Ana Sayfa » Sosyal » Tuvana Türkay Siber Zorbalığa Karşı Yasal Süreci Başlattı

Tuvana Türkay Siber Zorbalığa Karşı Yasal Süreci Başlattı

oduller-reklam-banner

Tuvana Türkay ve Onur Tuna’nın başrollerini paylaştığı ‘Ağır Romantik’ filminin galasında söylediği sözler sosyal medyaya damga vurdu. Galada konuşma yapan Onur Tuna, ‘Çekimlerde çok eğlendik’ şeklinde bir açıklamada bulundu. Tuna’nın ardından mikrofonu devralan Tuvana Türkay, ‘Çok eğlendik klişelerine girmeyeceğim’ diye konuştu. Tuvana Türkay’ın espri ile söylediği sözlere sosyal medya üzerinden çok sayıda eleştiri yazısı yazılırken Türkay hukuka aykırı söylemlerle ilgili hukuki yollara başvuracağını duyurdu.

‘Kusur Görenindir’

Tüm bu eleştirel yorumlardan sonra Türkay sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Tuvana Türkay, “Röportaja çıkmadan, içeride bütün oyuncular bu cümlenin klişeliğiyle ilgili espriler yaptık ve gülüp, eğlendik. En az çekilen 10 filmin 8 tanesinin galasında ‘Biz çekerken çok eğlendik’ denmesinin şakasını yaptığım için kusura bakmayın. Çünkü inanılmaz derecede kötü niyetli, kötü kalpli ve kötülükle beslenen insanlar olduğunuz aklımdan çıkmış. Ayrıca partnerim ‘Eğlenerek çektik’ diyor. Dolayısıyla; kusur, görenindir” dedi.

‘Bedelini Ağır Ödeyecekler’

Tuvana Türkay’ın avukatı Meltem Banko ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “An itibariyle kıymetli müvekkilim Tuvana Türkay ile dava açacağımız şahısları tespit ediyoruz” mesajını paylaştı. Banko sonrasındaki mesajında ise, “Linç kültürünün son versiyonu olan dijital şiddete sessiz kalanlar bir gün bunun bedelini çok ağır ödeyecekler” ifadelerini kullandı.

Tuvana Türkay Siber Zorbalığa Karşı Yasal Süreci Başlattı Tuvana Türkay Siber Zorbalığa Karşı Yasal Süreci Başlattı

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir