Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Umut Baysal’ın Yeni Single’ı ”Nefessiz” Tüm Dijital Platformlarda!..

Umut Baysal’ın Yeni Single’ı ”Nefessiz” Tüm Dijital Platformlarda!..

oduller-reklam-banner

Umut Baysal, 7 ay aranın ardından yeni single’ı ‘Nefessiz’i müzikseverlerin beğenisine sundu! Sözleri ve müziği kendisine, düzenlemesi Genco Arı’ya ait olan yeni çalışması tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Nefessiz klibini Poyraz Şaroğlu çekti.

Umut Baysal, ilk single’ı ”Sen de Git” in ardından yayınladığı iddialı single’ı ”nefessiz” ile müzik macerasına devam ediyor.ç Kayıtları son dönemin en yetenekli müzik insanları arasında gösterilen Genco Arı stüdyosunda yapılan ”Nefessiz” in kapak tasarımını Atakan Kalkan tasarladı.

Müzik dünyasında çok yeni bir isim olan Umut Baysal, müzisyen ve besteci kimliğiyle de dikkatleri çekiyor. Kendisi aynı zamanda diş hekimi olup, mesleğine aktif olarak devam ediyor. Küçük yaşlardan bu yana müziğe olan yeteneği fark edilen ve piyano,gitar, bağlama gibi enstrümanları çalabilen, aynı zamanda sözleri ve bestesi kendisine ait olan şarkıları bulunan Umut Baysal, profesyonel anlamda müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan sanatçı, okuduğu dönemde öğrenci arkadaşlarıyla çok başarılı bir müzikal sahneleme başarısı göstermiş olup, efsane müzikallerin en güzel şarkıları başarıyla sahneledi. Notre Dame deParis (belle) şarkısını sahnelerken sergilediği performans dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Umut Baysal’ın ”Nefessiz” çalışması tüm dijital platformlarda satın alınabilir ve dinlenebilir.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir