Ana Sayfa » Müzik » Ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Geçim Sıkıntısını Canlı Yayında Ağlayarak Anlattı!

Ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Geçim Sıkıntısını Canlı Yayında Ağlayarak Anlattı!

oduller-reklam-banner

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Hilal Özdemir, yaşadığı maddi zorlukları Kanal D’nin magazin programı 2. Sayfa’ya anlattı.

Canlı yayında yaşadıklarını göz yaşları içinde anlatan Hilal Özdemir, eski eşinin aylardır nafaka ödemediğini ve kendisinin bu sebepten dolayı ev kirasını bile yatıramadığını söyledi. Birikmiş parasının tükendiğini söyleyen Özdemir, şu sözlerle isyan etti:

“Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok.”

Kızılay’dan yardım aldığını ve pek çok sosyal yardım kuruluşuna başvurduğunu belirten ünlü sanatçı “Kızılay’a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor. Allah devletimizden razı olsun” diye konuştu.

Öte yandan para kazanamayan başka sanatçılar da olduğuna dikkat çeken Özdemir, “Ben onurumla çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum, ayakta durmaya çalışıyorum. Ben bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum” diyerek kendisine destek olan kişilere teşekkür etti.

İşte o anlar;

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir