Ana Sayfa » Müzik » ‘Unutuluyor Mu Aşklar’ Göztepe’nin Marşı Mı Oluyor?

‘Unutuluyor Mu Aşklar’ Göztepe’nin Marşı Mı Oluyor?

oduller-reklam-banner

Süper Fm’de Duygu Atakan’ın programına katılan Hakan Peker’in daha önce yayınlanmış 3 şarkısı ‘Asil’, ‘İki Göz Oda’ ve ‘Saltanat’ı Süper FM’de dinleyicilerin beğenisine sunuldu. ‘Unutuluyor Mu Aşklar’ ile başarılı bir dönüş yapan ünlü popçu, yeni şarkılarını da sırasıyla hayranları ile buluşturmayı planlıyor.

‘Albüm Çıkarmak İstesek Hazır’

Duygu Atakan’ın sorularını yanıtlayan Hakan Peker, ‘Aslında albüm çıkarmak istesek hazırda şu an 8 tane şarkı var. Ama single single gitmeyi düşünüyoruz. ‘Unutuluyor Mu Aşklar’ yukarı doğru çıkıyor. Kışa kadar bu şarkının performansı düşerse yeni teklimiz ‘Asil’i çıkarmayı düşünüyoruz.’ dedi.

‘Unutuluyor Mu Aşklar Marş Olmuş’
Ateşini Yolla Bana’nın Beşiktaş tribünlerinde yıllardır marş olmasını hatırlatan Atakan, ‘Unutuluyor Mu Aşklar ile ilgili videolar alıyor musunuz’ sorusunu yanıtlayan Peker, ‘Unutuluyor Mu Aşklar’a Göztepe taraftarı söz yazmış. Şarkı Göztepe tarafından adeta marş yapılmış. Süper Lig’de zirveye doğru oynarlarsa onların sözü ile bu şarkı marş olabilir. Şarkıya sahip çıkmışlar. Şarkı yapıyoruz aslında marş olsun diye değil ama insanlar kendi takımlarına enerji versin diye yapıyorlar.’

Hakan Peker- Unutuluyor Mu Aşklar

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir