Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Vio Yanyol Vol.2 Albümünün İlk Bölümü Yayınlandı

Vio Yanyol Vol.2 Albümünün İlk Bölümü Yayınlandı

oduller-reklam-banner

Türkçe Rap müziğin ölümsüz ismi Vio, iki parttan oluşan “Yanyol Vol. 2” isimli albümünün ilk bölümü yayınlandı. Vio Yanyol Vol.2 albümünün ilk bölümü vefatının ikinci yılında müzikseverlerle buluştu. İkinci bölümü ise 5 Haziran’da yayınlanacak.

Albümün ilk partında, ülkemizi global müzik piyasasında başarıyla temsil eden HipHop Yıldızı Ezhel (İz Bırak), Türk Rap Sahnesi’nin başarılı ismi Tepki (Kızım Biliyorsun), son yıllarda birçok hit şarkıda imzası bulunan başarılı prodüktör Dj Artz (Onun Adı V) ve MOB’nin yeni yeteneklerinden Rüzgar (Alışması Çok Zor) eşlik ediyor.

Albümün 5 Haziran tarihinde dinleyicilere sunulacak olan ikinci partında ise, Türkçe Rap Piyasasının zirvedeki isimlerinden Şehinşah (Kabul Olmaz Bizim Gibiler), son dönemin zirveye göz kırpan isimleri Ati 242 & Uzi (Sizin Gibi Olmak), Motive (Sen Nedir Bilir Misin?) ve Vio’nun en büyük müzikal hayallerinden biri olan içinde bulunduğu ”832” grubu (Mahallemin Adı Yanyol) VİO’ya eşlik ediyor.

Albümün ilk kısmında prodüktör koltuğunda Dj Artz, Bugy, 93 ve Rüzgar isimlerini görürken, ikinci kısmın tamamında Uğur Öztürk Vio ile başarılı bir işbirliği gerçekleştiriyor.

Vio feat. DJ Artz – Onun Adı V

Vio feat. Tepki – Kızım Biliyorsun

Rüzgar – Alışması Çok Zor

Vio Hakkında

Aşkın Mert Şalcıoğlu ya da bilinen mahlasıyla Vio, 31 Mayıs 2018’de, henüz 18 yaşındayken aramızdan ayrıldı. Vio Sensei‘in ölümüyle ilgili birçok spekülasyon olsa da 31 Mayıs 2018 akşamı kalbi ani şekilde duran ve hemen hastaneye kaldırılan Vio, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir