Ana Sayfa » Müzik » YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 5.VIDEO MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 5.VIDEO MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

oduller-reklam-banner

Yakın Doğu Üniversitesi Geleneksel Video Müzik Ödülleri’nin beşincisi düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Türkiye ve Kıbrıs’ın tanınmış sanatçıları katılırken Beyazıt Öztürk, Serenay Sarıkaya ve Hazar Ergüçlü yoğun iş tempolarından dolayı ödül törenine katılamayarak görüntülü mesaj yolladı.

Yakın Doğu Üniversitesi Geleneksel Video Müzik Ödülleri’nin beşincisi  dün düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Türkiye ve Kıbrıs’ın tanınmış sanatçıları, Yakın Doğu Üniversitesi akademisyenleri ve üniversite öğrencileri katıldı. Kral FM’nin başarılı sunucularından Ali Şentürk (Afrikalı Ali )ile Kanaltürk TV’nin başarılı sunucusu Hazel Çamlıdere’nin yaptığı ödül töreni, birçok sürprizle izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Geçmişte düzenlenen Yakın Doğu Üniversitesi Geleneksel Video Müzik Ödülleri törenlerinin barkovizyon gösterisiyle başlayan gece, Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel’in konuşmasıyla devam etti. Konuşmaların ardındansa Yakın Doğu Üniversitesi öğrencilerinin ve halkın oylarıyla belirlenen ve muhteşem törenlerle sahiplerini bulan Yakın Doğu Video Müzik Ödülleri görkemli bir kutlama eşliğinde Türkiye’nin ve KKTC’nin en tanınmış sanatçılarına verildi. Farklı kategorilerde 2014 yılına damga vuran sanatçılar, Yakın Doğu Üniversitesi’nde düzenlenen Yılın En İyileri Ödül Töreni’ne renk kattılar.

Yılın en iyi pop kadın sanatçısı, yılın en iyi pop erkek sanatçısı, yılın en iyi şarkısı, yılın müzik adamı, yılın en iyi kadın ve erkek dizi oyuncusu, yılın en iyi yardımcı kadın ve erkek oyuncusu, yılın en iyi erkek ve kadın haber spikeri ve diğer alanlarda verilen ödüller Yakın Doğu Üniversitesi öğrencilerinin oyları ile belirlendi.

Geceden Notlar

-Yılın en iyi Cover’ı ödülünü alan Doğukan Manço, 22 Şubat tarihinde bir sürprizi olduğunu açıkladı.

-Kıbrıs’ta yılın en iyi müzik grubu ödülünü alan Rast, 2015’te yeni albümlerini çıkaracaklarının müjdesini verdi.

-Yılın en iyi erkek dizi oyuncusu ödülünü alan ve esprileriyle geceye damga vuran Erkan Petekkaya, Yakın Doğu Üniversitesi’nden ihtiyacı olan ve başarılı iki öğrenciye tam burs verileceği sözünü aldı. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya bugün saat 14.30’da YDÜ Büyük Kütüphane Salon 4’te söyleşi gerçekleştirecek.

-Genç oyuncu Serkan Çayoğlu ve ünlü sanatçı Berksan, genç kızların yoğun ilgisiyle karşılaştılar.

-Hande Yener’le birlikte yılın en iyi düeti ödülünü kazanan Berksan, Yener’in kulaklarında oluşan bir problem nedeniyle bir süre doktor tarafından uçağa binmesinin yasaklandığını bu yüzden ödül törenine katılamadığını açıkladı.

– Yılın en iyi kadın haber spikeri seçilen Nazlı Öztarhan, Yılın en iyi yardımcı oyuncusu seçilen Hazar Ergüçlü, Yılın en iyi talk show programı seçilen Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk ve yılın en iyi kadın dizi oyuncusu seçilen Serenay Sarıkaya  yoğun iş tempolarından ödül törenine katılamayarak görüntülü mesaj yolladılar.

Yakın Doğu Üniversitesi Geleneksel Video Müzik Ödülleri’ni kazanan isimler

Yılın en iyi müzik grubu- Gripin

Kıbrıs’ta yılın en iyi müzik grubu- Rast

Kıbrıs’ta Yılın sanat müziği sanatçısı- Bahar Gökhan

Yılın en iyi erkek haber spikeri- İrfan Değirmenci

Yılın en iyi kadın haber spikeri- Nazlı Öztarhan

Yılın en iyi çıkış yapan dizi oyuncusu- Serkan Çayoğlu

Yılın en iyi yardımcı oyuncusu- Hazar Ergüçlü

Yılın en iyi talk show programı- Beyaz Show

Yılın en iyi müzik kanalı- Kral Pop

Yılın en iyi cover’ı- (Şşt Sakin Ol) Doğukan Manço ft. Tuğba Yurt

Yılın en iyi klibi- (Hoşuna mı gidiyor) Ece Seçkin

Yılın en iyi aranjörü- Ozan Doğulu

Kıbrıs’ta yılın en popüler sanatçısı- Ahmet Evan

Yılın en iyi komedi eğlence programı- Güldür Güldür

Yaşam boyu meslek onur ödülü- Oya Başar

Yaşam boyu meslek onur ödülü- Cihan Ünal

Yaşam boyu meslek onur ödülü- Sıla 4

Yılın en iyi erkek dizi oyuncusu- Erkan Petekkaya

Yılın en iyi kadın dizi oyuncusu- Serenay Sarıkaya

Yılın en iyi şarkıcısı- Fikri Karayel

Kıbrıs’ta yılın müzik adamı- Ayhan Başkal

Yılın en iyi düeti- (Haberi var mı) Hande Yener&Berksan

Yılın en iyi müzik adamı-Berksan

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekebilir