Ana Sayfa » Müzik » Yalın: “Hak Etmeyen Bir Daha Konser Veremez”

Yalın: “Hak Etmeyen Bir Daha Konser Veremez”

oduller-reklam-banner

“Eserleri Severek Topluyorum”

Başarılı müzisyen Yalın geçtiğimiz gün Contemporary İstanbul’u gezdi. Yalın kapıdan girişte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Basın mensuplarının “Sizinde gösterilen eserlere olan ilginizi biliyoruz, eserleri yatırım amaçlı mı topluyorsunuz?” sorusunu, “Daha çok başındayım. Sevdiğim sanatçıların eserlerini elimden geldiğince topluyorum. Bu eserlere harcanan paralar boşa gitmiş olmaz ama ben sevdiğim için topluyorum.” diyerek yanıtladı.

“Bileti Satılmayan Konserin Tekrarı Olmaz”

“Hak Etmeyen Bir Daha Konser Veremez”

Cengiz Kurtoğlu’nun “Harbiye’yi doldurmak her baba yiğidin harcı değildir, zaten çoğu genelde davetiye verir.” sözleri kendisine hatırlatılan Yalın, “Biz de bu iddiaları duyuyoruz ama inşallah doğru değildir.” dedi. “Bir çok sanatçı davetiyeyle alanı dolduruyor ve çok eleştiriliyorlar siz bu eleştirilere katılıyor musunuz?” sorusu üzerine bu sezon 2 Harbiye konseri yapan sanatçı, “Bileti satılmayan konserin tekrarı kolay kolay yapılmaz. İnsanlar deli değil, kolay kolay para yatırmazlar. Her sanatçı, izleyicisiyle buluşabileceği zamanlarda hak ettiğini bulur. Hak etmeyen biri de orada yer almışsa, bunun tekrarı olmaz.”  dedi.

oduller-reklam-banner
● Seda Özdemir
Başlıklar