Ana Sayfa » Müzik » Yalın’dan Nükhet Duru Müjdesi

Yalın’dan Nükhet Duru Müjdesi

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Yalın dün akşam İbrahim Selim’in Youtube programına konuk oldu. Kendisiyle ilgili sorulara samimiyetle yanıt veren Yalın, Nükhet Duru ile düet yapacağının müjdesini verdi. Geçtiğimiz haftalarda Sıla’nın düğününde Nükhet Duru ile karşılıklı sohbet ettiğini söyleyen ünlü şarkıcı, ‘Nükhet Duru ile konuştuk benim bir şarkımı beraber yapalım dedik. Düet yapacağız inşallah’ dedi.

Öte yandan rap müziğin Türkiye’deki hızlı yükselişiyle ilgili konuşan ünlü şarkıcı, Ezhel’i beğenerek takip ettiğini belirtti.

Yalın, ‘Bütün renklerin olması taraftarıyım. Onların edepsiz olduğu düşünülen cümlelerini samimi ve gerçek buluyorum. Rap müziğin bu kadar yukarıda olmasını sebebi de bu. Gerçeklik bence samimiyet. Biz şarkılara küfür yazamıyoruz. Ben koyamıyorum ve onlar koyuyor. Herkes küfür eder o yüzden gerçek ve doğal buluyorum. Pop müziğin bir duraklama dönemine girdiğini düşünmüyorum. Rap müzik yapanlar daha çok üretiyorlar. Esasında pop müziğe göre kolay bir şey onlar daha sık üretiyor’ açıklamasında bulundu.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir