Ana Sayfa » Müzik » Yeditepe Konserleri Bengü ve Berkay İle Devam Etti

Yeditepe Konserleri Bengü ve Berkay İle Devam Etti

oduller-reklam-banner

Yeditepe Konserleri’nde önceki gün pop müziğin güçlü isimleri Berkay ve Bengü sahne aldı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın İletişim Başkanlığı koordinasyonunda Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Yeditepe Konserleri Berkay ve Bengü ile devam etti.

Konser, Saat 21.00’de İletişim Başkanlığı ve Poll Production Youtube kanallarında izleyici ile buluştu. İlk olarak sahneye çıkan Bengü, “Ekip arkadaşlarımla birlikte bu akşam burada, sizlerin huzurunda, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konserleri ile buluştuğumuz için çok mutluyuz. En başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’ye ve bu güzel akşamda, konserlerde emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyoruz. En güzel şarkılarımızı hazırladık, biz de sahneyi çok özlemiştik. Bu yüzden Sayın Cumhurbaşkanı’mıza tekrar, tekrar gönülden teşekkür ediyorum. Hepinize iyi eğlenceler diliyoruz.” diye konuştu.

Ardından Berkay sahneye çıktı. Berkay, Yeditepe Konserleri’nin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için;

 

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir