Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Yeliz Yeşilmen Fıstık Çıkı Çıkı Klibi Geliyor!..

Yeliz Yeşilmen Fıstık Çıkı Çıkı Klibi Geliyor!..

oduller-reklam-banner

Yeliz Yeşilmen’in yıllar önce söylediği Fıstık Çıkı Çıkı şarkısı son günlerde oldukça popüler hale geldi. Popüler olmasındaki en büyük pay sahibi Yol Arkadaşım filmiydi. Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın baş rollerini paylaştığı Yol Arkadaşım filminin bir sahnesinde Şeref karakterine hayat veren İbrahim Büyükak, Yeliz Yeşilmen’in yıllar önce söylediği şarkıyı söylüyordu.

Yol Arkadaşım filmindeki Yeliz Yeşilmen’in Fıstık Çıkı Çıkı şarkısı;

Magazin haberlerinde ” Yeliz Yeşilmen’in Fıstık Çıkı Çıkı şarkısı 8 yıl sonra popüler olunca Yeliz Yeşilmen ve Bestecisi birbirine girdi” şeklinde haberler yer almıştı.

Yeliz Yeşilmen yıllar sonra popüler olan şarkısı için kamera karşısına geçti ve klip çekiyor. Çekimleri Marmaris’te gerçekleştirilen klip, çekimlerin tamamlanmasının ardından Bülent Seyhan’ın sahibi olduğu Seyhan Müzik etiketi ile çok yakında yayında olacak.

Klip ile ilgili Yeliz Yeşilmen kendi youtube kanalında kısa bir tanıtım yayınladı. Tanıtım videosunun altına da şunları ekledi;

Ve çok çok yakında @fistikcikicikiyelizyesilmen yeni versiyonu @mustafaarapoglu aranjörlüğünde ilknur tekin şarkısı ve @berkgunal.cosman_photography klip yönetmenliğinde @seyhanmuzikofficial etiketiyle pek yakında sizlerle buluşacak Emeği geçen herkesin eline sağlık.Çekimler Marmaris’te gerçekleşti @ilknurr_tekin

İşte Yeliz Yeşilmen’in Klip Tanıtım Videosu;

Yeliz Yeşilmen aynı şarkıya yıllar önce de klip çekmişti. Yıllar Önceki Fıstık Çıkı Çıkı Klibi;

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir