Ana Sayfa » Keyif » Yeliz Yeşilmen Ojeli Tırnaklar ile İnsanlık İçin Dua Etti(!)

Yeliz Yeşilmen Ojeli Tırnaklar ile İnsanlık İçin Dua Etti(!)

oduller-reklam-banner

Eski oyuncu Yeliz Yeşilmen dün gece sosyal medyasında kızı Asya ise namaz kılarken çektirdiği fotoğrafını paylaştı.

Paylaşımına;

“Yer gök dua üstüne kurulu. Biz kızımla birlikte abdest aldık, 2 rekat namaz kıldık ve her zaman olduğu gibi yüce yaradana sığındık. İyi ki inançlıyım şükürler olsun. İnancım olmadan nefes alamam. Sürekli dilimde dualarım var. Gezerken, yemek yerken, yüzerken,yatarken… Bu doğanın insanlardan intikam aldığı zor günlerde yapıcak hiç bir şey yok. Tek şey tabi ki dua etmek, düzgün yaşamak… Yalandan, dolandan, gıybetten uzak! Alnımızda ne yazılı ise onu yaşarız. Nereye kaçarsak kaçalım alnımızda ne yazıyorsa o… Son yıllar zor geçiyor terör, afetler, sapıklıklar, tecavüzler vs… Eh arada bi uyarı olmalı ki; insanlar kendine gelsin. Kimse parayla imanın kimde olduğunu bilemez. En korkuncu günah almak, birini boş yere yargılamak. Bu günümüzde sıkça yapılan hata. Evet dört dörtlük değiliz belki ama kendi adıma şunu söylerim ‘inancım bana yeter’… Geçmiş olsun Bodrum ve geçmiş olsun istanbul. Bol dua edip çocuklarımıza da öğretelim lütfen.” notu düşen Yeşilmen paylaşımını yoruma kapattı.

Yeliz Yeşilmen’in “Biz kızımla birlikte abdest aldık” cümlesine istinaden -abdest geçirmeyen- ojeli tırnaklar ile namaz kılması dikkatlerden kaçmadı.

Bu paylaşıdam “Yeliz Yeşilmen abdest aldıktan sonra oje sürdü sonra mı namaz kıldı?” sorusunu akıllara getirdi.

Paylaşımda dikkat çeken bir detay ise namazlığın ters olarak serilmiş olması. Namazlığı ters seren Yeliz Yeşilmen’in yakası açık kıyafet ile namaz kılması da dikkatlerden kaçmadı.

Yeliz Yeşilmen Ojeli Tırnaklar ile İnsanlık İçin Dua Etti(!)

Seksi pozlarıyla tanınan Yeliz Yeşilmen’in namaz kılarken çektirdiği fotoğrafta göze takılan detaylar sonrası açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu…

Yeliz Yeşilmen Ojeli Tırnaklar ile İnsanlık İçin Dua Etti(!)

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir