Ana Sayfa » Genel » Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları”

Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları”

oduller-reklam-banner

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adından her zaman söz ettiren, son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden Simge yeni yaşını menajeri Özgür Aras’ın düzenlediği sürpriz bir parti ile kutladı.

Genç yaşında arka arkaya gösterdiği başarılarla Türk pop müziğinin en sevilen kadın seslerinden biri olan Simge, düzenlene sürpriz doğum günü partisinde dostlarıyla bir araya geldi.

Yakın arkadaşlarının ve ekip arkadaşlarının doğum gününde yalnız bırakmadığı Simge, yeni yaştan beklentilerini doğum günü pastasındaki mumları üflerken dile getirdi. Başta sağlık dileyen genç şarkıcı yeni yaşında aşk istediğini de sözlerine ekledi.

Yeni yaşının uğurlu geleceğine inandığını ve bayram sonrasında yeni bir şarkı ile sevenleri ile buluşacağını söyleyen Simge yeni şarkısının ismini de ilk defa söyledi. Simge, “As Bayrakları” isimli çok ses getirecek yeni şarkısını 23 Ağustos ’ta dinleyicileriyle buluşturacak.

Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları”

ŞAHİN ÇİFTİNDEN OYUNCAK AYI HEDİYESİ!

Özlem & Berkay Şahin çifti Simge’ye doğum günü hediyesi kocaman bir oyuncak ayı elinde papatyalar yolladı…

Doğum gününe çocukluk arkadaşı hem de modacısı Gülşah Saraçoğlu katıldı. Gülşah Saraçoğlu çocukluk arkadaşı Simge’nin doğum günü sosyal medya hesabından, 5 yaşında beraber çekilen fotoğraflarını paylaşarak ve doğum günü mesajı yazarak kutladı.

Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları”

İşte Doğum Gününden Kareler: 

Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları” Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları” Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları” Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları” Yeni Yaşa, Yeni Şarkı “As Bayrakları”

oduller-reklam-banner
● İbrahim Aydemir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir