Ana Sayfa » Yazarlar » Tilki » Yerel Radyolara Reklam Vermenin Avantajları!..

Yerel Radyolara Reklam Vermenin Avantajları!..

oduller-reklam-banner

Yerel Radyolara Reklam Vermenin Avantajları!..

Merhaba sevgili okurlar,
Günümüzde radyo mecrası sıkıntılı günler yaşıyor. Gerek yerel radyolar, gerekse ulusal radyolar gelişen teknolojinin kurbanı oldular. Radyonun popülerliği günden güne azalıyor.

Fakat şu unutulmamalıdır ki, radyolar hiçbir zaman yok olmayacak. Hiçbir zaman radyonun verdiği etkiyi bir başka mecra veremeyecek.

Radyo sıcak ve samimi bir iletişim aracıdır. Radyo reklamları doğrudan müşteri sunmasa da markanızın bilinirliğini ve popülerliğini artırır. Şirketinize kalite ve kurumsallık katar.

Kentin yerel radyoları, bulunduğu kentlerde ulusal radyolardan daha çok dinlenir. Bu istatistiklerle kanıtlanmış bir gerçektir.

Radyonun avantajlarını saymakla bitmez. Şimdi bunları anlatmayacağım elbette.

Ama buradan reklam verenlere sesleniyorum!.. Esnaflara, şirketlere, belediyelere sesleniyorum!..

EYY REKLAMVERENLER,
Radyoya reklam vermenin bana bir faydası yok demeyin!..

Yerel gündemi, yenilikleri, kentin sosyal ve kültürel etkinliklerini, müziklerini size en iyi, en güncel ve etkili sunan mecra radyolardır!..

7/24 yanınızda bir arkadaş, bir dosttur!..

EYY REKLAMVERENLER,
Kentinizin radyosuna sahip çıkın.

“Yerel radyolara neden reklam vermeliyim?” sorusunun en çarpıcı yanıtı da; yerel radyolar sizi en iyi anlayan ve anlatan, en iyi tanıtan, duyurularınızı, şirketinizi en iyi şekilde sunan yerel medya mecrasıdır. Radyo reklamında sizi duyan birisinin kafasında yer edindiğinizde, gün gelir de sizin sattığınız bir ürüne ihtiyaç duyduğunda, “Evet bu firmayı duymuştum ben. Buradan alalım.” diye çok sayıda müşteri, siz anlamadan, farkında olmadan sizi bulur.
Uzun lafın kısası yerel radyolar, kobiler için çok önemlidir. Radyo yayınlarının yanında yerel radyoların ve radyocularının sosyal medya paylaşımları, yaptıkları etkinlikler, organizasyonlar gibi kobiler için çok önemli reklam ve iletişim çalışmaları mevcuttur.

Yerel radyolarınızı kaybettiğinizde onların önemini anlayacaksınız. Konuşacağınız, rahatça derdinizi anlatabileceğiniz, samimi bir dost bulamayınca çok arayacaksınız… Bunlar olmasın diyorsanız da tek şey söyleyeceğim; yerel radyolarınıza sahip çıkın!..

Tilki | MüzikOnair

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir