Ana Sayfa » Müzik » Yeşim Salkım; “Gülben Ergen Türkiye’nin En …. Kadınıdır”

Yeşim Salkım; “Gülben Ergen Türkiye’nin En …. Kadınıdır”

oduller-reklam-banner

Yeşim Salkım’ın GülbenErgen’e olan öfkesi iyice alevlendi!

Yeşim Salkım da Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz isimli programa bağlandı ve çok sert sözler ile kendi iddialarına göre yaşadıklarını anlattı. Kocasını elinden aldığını iddia eden Salkım “Kocamla beraber oldu, Seren Serengil’in evlenmek üzere olduğu sevgilisi Ali Yıldırım ile beraber oldu, artık başka kadının canını yakmasın” demişti.

Bugün de Star TV’de Duymayan Kalmasın programına bağlanan şarkıcı ağlayarak iddialarına göre Gülben Ergen yüzünden yaşadıklarını anlattı.

Gözyaşları içinde konuşan Salkım; “Ben Hakan Uzan’dan boşanmak istediğimde Hakan Uzan beni boşamadı. Sarıyer karakolunda şikayetlerde bulundum. Boşanmak için en son çare Hakan Uzan’a ‘seni aldatacağım beni boşamazsan’ dedim. O da bana ‘beni aldatırsan seni öldürür gömerim, üstüne de helikopter pisti yaparım’ dedi. Gülben Ergen benim sevdiğim adamı elimden aldı. Hepsinin belgeleri elimde var. Gülben Ergen, bu dünya ikimize fazla kızım, büyük hesaplaşma başladı. Ölene kadar senin peşini bırakmayacağım. Senin ben neleri dökeceğim ortaya. Ölene kadar Gülben Ergen ile savaşacağım. Gülben Ergen Türkiye Cumhuriyetinin en …. kadınıdır” dedi.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir