Ana Sayfa » Müzik » Yeşim Salkım; “Sesi Olmayıp, Parası Olanlar Senden Beste Aldı”

Yeşim Salkım; “Sesi Olmayıp, Parası Olanlar Senden Beste Aldı”

oduller-reklam-banner

Türkiye turnesi kapsamında “Şimdi 90’lar” feat “Çılgınlar Kulübü” adıyla dün akşam Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen gecede sahne alan Yeşim Salkım ve Metin Özülkü arasında yaşanan polemik olay oldu.

Posta gazetesinin haberine göre,  Hakan Eren’in organizasyonuyla düzenlenen konserde Erdal Çelik, Jale, Reyhan Karaca, Pınar Aylin, Sibel Alaş, Seçil ve Ümit Sayın’dan oluşan “Şimdi 90’lar” ile Ferda Anıl Yarkın, Yeşim Salkım, Eda-Metin Özülkü’den oluşan “Çılgınlar Kulübü”, Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde 90’ların hit şarkılarını müzikseverlerle buluşturdu.

Geceye damga vuran olay ise Yeşim Salkım ve Metin Özülkü arasında yaşanan polemik oldu.  Gece boyunca Salkım’a takılan Metin Özülkü “Paraya kıyıp bizden hiç şarkı almadı” deyince Salkım’ın yanıtı sert oldu: “Sesi olmayan ama parası olanlar senden beste aldı!”

Metin Özülkü’den birçok kez şarkı alan ve Yeşim Salkım ile kavgalı olan Gülben Ergen, 2002 yılında Özülkü’den aldığı ‘Boşu Boşuna’ şarkısını almıştı. Ünlü şarkıcı Salkım, konser esnasında “Boşu boşuna”yı söyleyince kafalarda soru işareti oluştu.

Metin Özülkü, “Kıskanırım Seni Ben, Duydum ki unutmuşsun, Sevil de sevme, Sevemez kimse seni, Seninle olmak var ya” gibi şarkıları birçok kez farklı şarkıcılarla buluşturmuştu.

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir