Ana Sayfa » Müzik » Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Diline Düştü

Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Diline Düştü

oduller-reklam-banner

Barış Pınarı Harekatı’na ‘savaşa hayır’ diyerek karşı çıkan ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, sosyal medyada olay oldu. Ünlü şarkıcı, Twitter’dan yaptığı paylaşımlara cevap veren astsubaya ‘klavye delikanlısı’ çıkışıyla tepki gördü. Sosyal medyada adeta linç edilen Salkım, yeni bir açıklama yaparak ‘Astsubay olduğunu bilmiyordum. Ben asker torunuyum’ ifadelerini kullandı.

Salkım ilk olarak Twitter’dan “Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Bunun üzerine bir sosyal medya kullanıcısı Salkım’a yanıt verdi. Sonradan astsubay olduğunu söyleyen kişi, ”Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii.” ifadelerini yazdı.

Sosyal medyada tepki gören ünlü şarkıcı daha sonra ‘Ben size demedim. Anneme küfür eden kişiye yazdım. Ben sizin asker olduğunuzu bilmiyorum ayrıca bilmek zorunda değilim. Ben asker torunuyum, dedem de askerdi benim. Üstelik hiçbir asker kardeşimize laf etmem, ettirmem siz sayfamdaki küfürleri bir okuyun önce.’ dedi.

Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Diline Düştü Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Diline Düştü

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir