Ana Sayfa » Keyif » Yılan Hikayesine Dönen Aşkta Son Nokta! “Özge Ulusoy Beni Kullandı”

Yılan Hikayesine Dönen Aşkta Son Nokta! “Özge Ulusoy Beni Kullandı”

oduller-reklam-banner

İş adamı Hacı Sabancı ile manken Özge Ulusoy’un ayrılma nedeni aylar sonra ortaya çıktı!

Hacı Sabancı, Özge Ulusoy ile ayrılığının nedeni olarak annesi Arzu Sabancı hakkında hakaretler ve küfürler içeren yazışmalar olduğunu ve Ulusoy’la olan ilişkisini öğrendiğini anında bitirdiğini açıkladı.

“ÖZGE’Yİ OTEL ODASINDA BIRAKIP GİTTİM”
Hacı Sabancı; “Nisanın ilk haftası Londra’ya tatile gittik. Özge’nin uykusu geldiği için erkenden uyudu ben de normalde Özge’nin telefonuna bakmam ama o gün içimden bir ses bakmamı söyledi. Whatsapp mesajlarını görünce beynimden vurulmuşa döndüm.

“KÜFÜR, YALAN VE HAKARET”
Özge’nin, bir sırdaşıyla yaptığı ailem ve yakınlarım hakkında küfür, yalan ve hakaret içeren mesajlarını okudum. O an ayrılmaya karar verdim. Mesajların hiçbiri masumiyet içermiyordu.

Mesajlarda ‘Beni istemiyorlar, çok üzülüyorum’ gibi şeyler yazmıyordu. Direkt, planlama, hakaret ve nefret içeriyordu. Yazışmaları okuyunca Özge’nin beni sevmediğini anladım. Aileme hakaret etmişti. Ben onun için bir projeymişim, meğer benden nefret ediyormuş.

“HER ŞEY YALANMIŞ”
Medyada bu ilişkinin altı yıl sürdüğü söyleniyor ama toplam dört yıl sürdü. Ve bu dört yıl boyunca yaşanan her şey yalanmış.

“ASIL MAĞDUR BENİM”
Bütün o mesajları gördüm. Medya lütfen o kıza mağdur rolünü oynatmasın; asıl mağdur olan benmişim.”

Hacı Sabancı, bütün bu yaşananların ardından olay gecesinin sabahında her şeyi Özge Ulusoy’un yüzüne vurduğunu, Ulusoy’un hiçbir cevap veremediğini ve söyleyecek bir sözünün olmadığını söyledi.

Hacı Sabancı, kendisinden nefret ettiğini öğrendiği sevgilisini otel odasında bırakarak ilk uçakla İstanbul’a döndü.

oduller-reklam-banner
Başlıklar