Ana Sayfa » Müzik » Yıldız Tilbe’nin Orkestrası’ndan Müzik Onair’a Çarpıcı Açıklamalar !

Yıldız Tilbe’nin Orkestrası’ndan Müzik Onair’a Çarpıcı Açıklamalar !

oduller-reklam-banner

Yıldız Tilbe geçtiğimiz günlerde konser verdiği bir mekanda orkestrasıyla arasında çıkan uyuşmazlık sonucu sahnede orkestrasına karşı sert söylemleri olmuştu. Yaşanan bu olayı orkestrasında yer olan müzisyenlerden Can Tüzün ve Arda Aygün yazılı açıklama yaparak sosyal medya hesaplarından duyurduklarını MüzikOnair’da yayınlamıştık. Sosyal medyada oldukça dikkat çeken bu açıklamalar, Yıldız Tilbe’ye karşı tepkilerin gelmesine sebep oldu.

Bunun sonucunda Can Tüzün ve Arda Aygün ilk kez ve sadece MüzikOnair’dan Özcan Beylan’a konuştular.

Yıldız Tilbe’nin 6 kişilik orkestrasında davulda bulunan Can Tüzün ve ritim parkisyonda bulunan Arda Aygün açıklamalarında şu konulara dikkat çektiler:

Yıldız Tilbe’nin orkestrasına yönelik bu davranışını soğuk kanlılık ve şaşkınlıkla izlediklerini belirten Can Tüzün, “Konsere devam ettik çünkü provokasyona gelmek istemedik. Alkollü bir mekanda Yıldız Tilbe hayranları tarafından üzerimize şişe atılma, Yıldız Tilbe’nin korumaları tarafından darp edilme riski vardı.” dedi.

Yıldız Tilbe’nin 1 yıl içinde tam 56 müzisyen değiştirdiğini belirten Arda Aygün ise orkestranın bu olaydan sonra Yıldız Tilbe ile olan çalışmalarını sonlandırdıklarını dile getirdi.

MüzikOnair’dan sadece Özcan Beylan’a yaptıkları açıklamalarda Aygün ve Tüzün şu şekilde devam ettiler :

“Biz Yıldız Hanım ile ikinci kez sahne aldık. Henüz çok yeni başladık ama hepimizin ailesi var. Kariyerleri var. Herkesin önünde bizi rencide etmemesi gerekiyordu. Kuliste söyleseysi keşke bunları bu kadar üzülmezdik. Hele bir de bu olaylardan sonra telefonla arayıp bir özür bile dilememesi, anlaşmamızı sonlandırmamıza neden oldu. Yıldız Tilbe gibi sektörde müzisyenlere kötü davranan pek çok sanatçı var. Bu tavrımızın ve tutumumuzun diğer müzisyen arkadaşlarımıza da örnek olmasını ve haklarını aramalarını, kendilerini sanatçılara karşı ezdirmemeleri gerektiğini düşünüyoruz. Bu tarz olaylar çok sık yaşanıyor ama yaşanmaması için müzisyenlere çok iş düşüyor.” diye konuştular.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

 

İlgili haber; Yıldız Tilbe Sinirlerine Hakim Olamadı !

oduller-reklam-banner
● Aydın

İlginizi Çekebilir