Ana Sayfa » Müzik » Yıldız Tilbe’nin Proje Albümü’nde Büyük Sürpriz!..

Yıldız Tilbe’nin Proje Albümü’nde Büyük Sürpriz!..

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin proje albümü uzun zamandır konuşuluyor. Yıldız Tilbe şarkılarının diğer şarkıcılar tarafından seslendirilecek yeni hallerini barındıran Yıldız Tilbe proje albümü için geri sayım başladı. Ünlü sanatçıların Tilbe Şarkıları söylediği proje albüm ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Proje albümün hazırlıkları devam ederken müzikonair müzik dünyasından edindiği bilgileri gelişmeleriyle birlikte aktarmaya devam ediyor.

Yıldız Tilbe’nin proje albümünde 30’un üzerinde şarkının yer alacağı gelen bilgiler arasında. Yıldız Tilbe’nin bu proje albümünde birlikte çalıştığı ve uzun yıllardır aranjörlük yapan Selim Çaldıran albüme aranje yapmanın dışında şarkı söyleyerek büyük bir sürpriz yaptı.

Yıldız Tilbe’nin Proje Albümü’nde Büyük Sürpriz!..

Bir başka sürpriz ise Selim Çaldıran’ın izinden giden oğlu Batu Çaldıran’ın Yıldız Tilbe şarkılarına aranje yaptı.

Albümde yer alan 27 şarkının arenjesini baba Selim Çaldıran, 5 şarkının aranjesini de oğul Batu Çaldıran yaptı. Baba-oğul birlikte emek verdikleri Yıldız Tilbe’nin proje albümü daha piyasaya çıkmadan en çok konuşulan çalışmaların başında gelmeyi başardı.

Yıldız Tilbe’nin Proje Albümü’nde Büyük Sürpriz!..

Yıldız Tilbe ile birlikte birçok çalışmaya imza atan Selim Çaldıran 30 yılı aşkın sürenin sonunda şarkı söyleyerek kariyerinde bir ilke de imza atmış oldu.

Gelişmeleri müzikaonir’dan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir