Ana Sayfa » Müzik » Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı”

Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı”

oduller-reklam-banner

Tarkan’ın yıllar önce İzmir’de verdiği konserde saha görevlisiyken iş kazası sonucu sakatlık geçiren Özcan Ekren, yardım bekliyor.

Özcan Ekren, Megastar’ın 1995 yılında İzmir Alsancak Stadyumu’nda verdiği konserde görevliyken geçirdiği iş kazası sonucu elinden sakat kaldı. Yıllardır birçok ameliyat geçiren Özcan Ekren, tedavilerin netice vermediğini ve kolunun sakat kaldığını belirtti.

Müzik OnAir’a ulaşan Özcan Ekren, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Özcan Ekren, ”25.09.1995 yılında Alsancak Stadyumunda Tarkan konseri varken, ben de sahada görevliydim. Seyirciler tarafından konser esnasında kırılan camın temizliği için yerinden söküp camı çöpe atmaya çalışırken o esnada cam elimde kırılıp Damar Sinir Tendonum kesildi. O günden bu yana yapılan ameliyatlar netice vermeyip, kolum sakat kalmıştır. ” dedi.

Özcan Ekren, müzikal kimliğinin yanı sıra yardımsever kimliği ile bilinen Tarkan’dan ve konunun muhataplarından vefa bekliyor.

Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı” Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı” Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı”

Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı” Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı”

Yıllar Sonra Gelen İtiraf: “Tarkan Konserinde Sakat Kaldı”

Özcan Ekren

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir