Ana Sayfa » Müzik » Yine Khontkar Yine Olay! Bu Kez Şehinşah’a Sataştı…

Yine Khontkar Yine Olay! Bu Kez Şehinşah’a Sataştı…

oduller-reklam-banner

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER | 

Ünlü rapçi Sansar Salvo geçtiğimiz hafta Khontkar’ın müzik anlayışı hakkında “Benim tarzım değil. Ama güzel parçalar var, kötü değil. Khontkar da kötü prodüktör değil ama terbiyesiz bir arkadaşımız ve üzerine birazcık da yalancı bir kardeşimiz” yorumunda bulunmuş ve bu sözler üzerine ikili arasında gerginlik yaşanmıştı.

İlgili Haberler:

Sansar Salvo ve Khontkar Arasında Gerilim Sürüyor

Sansar Salvo ve Khontkar Canlı Yayında Kozlarını Paylaştı

Günlerdir Twitter üzerinden Sansar Salvo ile tartışan Khontkar, bu kez Şehinşah ile çatıştı. Şehinşah’a sosyal medyadan “Ben senin karınla ilişkiye mi gireyim, ne anlatıyon sen” diyerek tepki gösteren Khontkar, sonrasında yayınladığı bir tweet ile küfürlü paylaşımlar yaptığı için özür diledi. Bir yandan iyi, bir yandan kötü davranan Khontkar akıllara “Yine uyuşturucu mu aldı” sorusunu getirdi.

Yine Khontkar Yine Olay! Bu Kez Şehinşah’a Sataştı…

Daha önce uyuşturucu davaları ile gündeme gelen ve en son hakkında küfürlü ve erotik içerikler yayınlamaktan ötürü Müzik Onair tarafından da dava açılan Khontkar, müzikal kariyeri yerine başka sanatçılara sataşmasıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Şehinşah’a sataşarak adından söz ettiren ünlü rapçi, yaptıklarıyla ciddi kariyer sorunu yaşadığını ve bunalımda olduğunu ortaya koydu.

Yine Khontkar Yine Olay! Bu Kez Şehinşah’a Sataştı…

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir