Ana Sayfa » Müzik » Yonca Evcimik’ten Fenomenlere Tepki: ‘Seviyesiz ve Şımarıklar’

Yonca Evcimik’ten Fenomenlere Tepki: ‘Seviyesiz ve Şımarıklar’

oduller-reklam-banner

Yonca Evcimik ‘Serhat’la Kayıttayız’ programına konuk oldu. Samimi açıklamaları ile dikkat çeken Evcimik, son günlerde gündemden düşmeyen sosyal medya fenomenlerine yüklendi. Ünlü şarkıcı isim vermeden, ‘Laga luga ile nereye kadar, seviyesiz ve şımarıklar’ dedi.

‘Samimi Olmak Şımarıklığa Dönüşmüş’
Sosyal medya fenomenlerine gönderme yapan Evcimik, ‘Ağzı olan konuşuyor, telefonu olan ünlü oldu. Önemli olan Youtube ile gündeme gelen ve kitleleri meşgul eden kardeşlerim, bana çok balon köpüğü gibi geliyor ve açıkcası seviyesiz buluyorum. Şakalaşmak ve samimi olmak şımarıklığa dönüşmüş. Kalıcı olmak başka birşey. İlgi azalabilir farkında değiller, keşke bir an önce farkına varsalar. Lagaluga bir yere kadar.’ dedi.

‘Yonca Evcimik’in yeni şarkıları kitlelere ulaşmıyor mu?’
‘Kitlelere ulaşmıyor, çünkü tıklansın diye para harcamıyoruz. İlk önce kendimi kandıramıyorum. Ben son derece organiğim. Eskiden tutmuş bir şarkıyı her yerde duyardınız. Şimdi şarkıları sadece liste başında duyuyoruz. Hiçbir yerde duyamıyoruz liste başı şarkılarını. Mesela Aleyna Tilki bu şekilde çalışıyor. Ama çalıştığı kişiler gerçekten çok doğru.

Genç popçulardan kimi beğeniyorsunuz?
Edis popçu abilerini geçti. Dans ve show her zaman kazanır. Edis sahneye çok yakışıyor, ışığı var.

‘Kendini Seksi Buluyor Musun?’
Kendimi seksi olarak hiç görmedim. Kimsenin giymediği cesaret edemeyeceği kıyafetlerle sahneye çıktım. Ben seksi görünmek için değil, kendimi öyle hissettiğim için giyindim. Seksi olunmaz, seksi doğulur.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir