Ana Sayfa » Müzik » Yusuf Güney Müzik Kariyerinin Sonuna Mı Geldi?

Yusuf Güney Müzik Kariyerinin Sonuna Mı Geldi?

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, emliyet kemerini takmadı. Güney, arabada çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Güney’in paylaşımında emniyet kemerini takmadığı gözlerden kaçmadı.

Bir sanatçı olarak kural dışı hareket eden Yusuf Güney, kötü örnek teşkil etti. Yeni bir proje piyasaya sürmeyen Yusuf Güney, kısa bir süre önce restoran açmıştı. Öte yandan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda ‘şiddet’ haberleriyle magazin gündemine düşmüştü.

Ne Olmuştu?

Yusuf Güney, sosyal medya üzerinden tanıştığı bir kadınla geç saatlere kadar eğlendi. İddiaya göre takside aralarında gece kulübündeki hesap sebebiyle tartışma çıktı. Yine iddiaya göre Yusuf Güney, genç kadına küfür ve hakaret içeren sözler sarf etti. Ünlü şarkıcı hakkında şikayetçi olan genç kadın, daha sonra şikayetinden vazgeçti.

Son zamanlarda müzikal çalışmalarında duraklama dönemine giren Yusuf Güney, restoran açmasının ardından tamamen ticarete mi atıldı? Tüm bu olaylar ‘Yusuf Güney müzikal kariyerinin sonuna mı geldi?’ sorularını akıllara getirdi.

İlgili Haber: Yusuf Güney Hakkında Şok İddia: ”Genç Kadını Takside…”

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir