Ana Sayfa » Radyo » Zeki Kayahan Coşkun Resmen Duyurdu: ‘Ayrıldım’!..

Zeki Kayahan Coşkun Resmen Duyurdu: ‘Ayrıldım’!..

oduller-reklam-banner

Zeki Kayahan Coşkun Show Radyo’dan ayrıldığını resmen duyurdu. Coşkun, ‘Tekten söyleyeyim… Show Radyo ile olan sözleşmemi bugün feshederek ayrıldım…’

Zeki Kayahan Coşkun’un açıklaması şu şekilde;

Mesleğimin ilk yıllarıydı. Daha önce çalıştığım radyonun genel yayın yönetmeni olmuştu kısa bir süre Kenan Işık. Gece radyoya geldim. Herkesin göreceği bir yere Kenan ağabey şu notu yapıştırmıştı: ‘Eğer yeni bir şey yoksa her sabah yeniden yükselen güneş ile birlikte… Zihnimize oynanan bir oyun var demektir.’ W.Shakespeare. ‘Ayrılık da yeniliklere gebedir tıpkı buluşma gibi. Ne ki, hüzünü vardır bir ayrılığın. Belki bu nedenle tatsız bir sözcüktür. Benim için de tatsız olan bu. ‘Hüzün’ yani Allahaısmarladık”

Notu en son gören bendim. Belki bir gün lazım olur diye özenle kağıdı bantlarından ayırıp sakladım. Show Radyo ile olan sözleşmemi tek taraflı feshettim ve bugün ayrıldım. Başta asistanlarım Sümeyye ve Noyan olmak üzere, Show Radyo’nun tüm emekçilerine yol arkadaşlıkları için teşekkür ederim. Veee… Dinleyici değil oyun arkadaşım dediğim sizlere diyeceğim şudur: Başka bir radyoda daha iyi şartlarda tekrar buluşmak ve eğlenmek üzere. Siz olmasanız bu oyunu oynayamazdım. Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu, dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu. Allahaısmarladık.

Zeki Kayahan Coşkun

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir