Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Zeliha Sunal “Geçti” Klibi Yayında!..

Zeliha Sunal “Geçti” Klibi Yayında!..

oduller-reklam-banner

Sahnelerin başarılı ismi Zeliha Sunal’ın iki yıl aranın ardından hazırladığı yeni single’ı “Geçti” dijital platformlardaki yerini aldı. Söz ve müziği Sirel’e, düzenlemesi Murat Yeter’e ait olan parçanın klibi Cihan Kahraman yönetmenliğinde, Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Kalem Adası’nda çekildi. Mehmet Uluyüz imzalı fotoğraflarda, Zeliha Sunal’ın stylingini ünlü modacı Canan Yaka’nın kızı Aslı Ural üstlendi.

Sıradışı sahne performanslarıyla en çok tercih edilen isimlerin başında gelen Zeliha Sunal, yeni single’ı “Geçti”yi müzikseverlerin beğenisine sundu. Brass’ların yoğunlukta olduğu ritmik ve hareketli yeni parçasını seslendirirken kendisinin de çok eğlendiğini belirten Zeliha Sunal geçip giden güzel günleri, ne yaşanırsa onun yanına kâr kaldığını anlatıyor.

Yeters Stüdyosu’nda kaydedilen parçadaki klavyeli enstrümanlar Murat Yeter, gitar Erdinç Şenyaylar, saksafon Göksun Çavdar, trompet ve trombon Hasan Gözetlik tarafından çalındı. Yeni single “Geçti”nin söz yazarı ve bestecisi Sirel, vokallerde de yer aldı. Parçanın mix’i, Özgür Yurtoğlu, mastering’i Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

Zeliha Sunal “Geçti” Klibi

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir