Ana Sayfa » Müzik » Zeynep Bastık’a Destek, Cem Belevi’ye Olay Sözler…

Zeynep Bastık’a Destek, Cem Belevi’ye Olay Sözler…

oduller-reklam-banner

Cem Belevi’nin Meltem Fıratlı’ya verdiği röportajda Zeynep Bastık’a gönderme yaptığına dair yapılan haberlere ilk yorum şarkıcı Çağla’dan geldi.

Cem Belevi’nin “Albümsüz, yeni şarkısız, cover yaparak yıldızlaşan arkadaşlarımızdan mı bahsediyorsunuz? Bu bana yine popüler kültürün oyunları gibi geliyor. Bizim alıştığımız sistemin modası geçiyorsa, şu anki durum da geçici demektir. Tabii ki herkes şarkı söylesin, herkes üretsin. Ama uzun vadede kendini gelecek nesillere taşıyacak olan kaliteli projeler olacaktır, Şu an karmaşık bir dönemdeyiz.” sözleri son dönemlerde yaptığı cover’lar ile yıldızı parlayan Zeynep Bastık’ı akılları getirdi.

Bu yorumlar üzerine Çağla Zeynep Bastık’a destek vererek, “Bu ülkede yüzbinlerce cover yapıldı hatta yapılmayan şarkı kalmadı neredeyse bana patlayanları sayar mısınız?
Öyle kolay değil starların divaların okuduğu şarkıları kendinden dinletmek yeniden yaratmak bilmeyen nesile sevdirmek. Cover yapan tutar diye bir şey yok” dedi.

Çağla Cem Belevi için kullandığı: “Kendi neden saçma sapan sesi olmayan bir kızla ve Ajda Pekkan’ın “kim ne derse desin” şarkısıyla çıkış yaptı peki sorar misiniz Cem Belevi? Eğer o şarkıyla patlama yaratıp star olsaydı, ortalığı kavursaydı, bu sözleri söyleyebilicek miydi acaba?” sözleriyle yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

İşte O Yorum:

Zeynep Bastık’a Destek, Cem Belevi’ye Olay Sözler…

İlgili Haber: Cem Belevi’den Fenomenlere Sabun Köpüğü Benzetmesi

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir