Ana Sayfa » Müzik » Zeynep Dizdar’dan Youtuber ve Rapçilere Sert Çıkış

Zeynep Dizdar’dan Youtuber ve Rapçilere Sert Çıkış

oduller-reklam-banner

Zeynep Dizdar, katıldığı bir programda Youtuber ve rapçilere sert çıkışta bulundu.

Zeynep Dizdar, CRI Türk’te Michael Kuyucu’nun Akustik Stüdyo adlı programına katıldı. Programda, rapçilere ve Youtuberlara sert çıkışta bulunan Dizdar şunları söyledi:

“Youtuber diye bir şey var, sosyal medya var. Tabi ki yenilikler olsun, çünkü çağımız teknoloji çağı, tabii ki bunun nimetlerinden de faydalanacağız. Kolaylıkları da var es geçmiyorum kesinlikle. Pat diye bir şeye ulaşabiliyorsun, pat diye bir şey öğrenebiliyorsun yani güzel tarafları var sosyal medyanın. Ama kötü tarafları da var. Her şey kıymetini kaybediyor, değerini kaybediyor. Bir anda uyanıyorsun biri çıkmış, şarkısı patlamış, öbürü gidiyor evde bilmem ne yapıyor, öbürü göbek atıyor yani kalite gitti. Benim en üzüldüğüm şey bu sosyal medyada yapılan işlerle popüler olanlar sayesinde değerler kayboluyor.”

Zeynep Dizdar’dan Youtuber ve Rapçilere Sert Çıkış

“Nasıl Bir Özgüven O!”

Ünlü şarkıcı, Youtuberlara olan tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Çok güldüğüm şeyleri de var yani Youtuberların falan. Bir kere nasıl bir özgüven o. O Youtuber’ların özgüvenine çok şaşırıyorum. Ben oldum, bitti havasındalar. Bugün Youtuber oluyor, ondan sonra dizi teklifleri, reklam teklifleri. Ya burada yıllarını vermiş insanlar var sen gidip onu reklamlarda oynatıyorsun. ‘Bana ne canım diyor, sen çok popüler değilsin diyor’ içinden. Her sene biraz daha geriye gidiyoruz. Teknoloji olarak ileriye gidiyoruz ama müzikal anlamda geriye gidiyoruz. Ben hiç öne gittiğimizi ve harikalar yarattığımızı düşünmüyorum.”

Zeynep Dizdar’dan Youtuber ve Rapçilere Sert Çıkış

“Biz Boşuna Mı Şarkıcı Olduk?”

Dizdar, “Youtuber’lar, rapçiler var bu aralar çok konuşuluyorlar. Ya Allah aşkına ‘ben onu aldım, geldim buraya, gittim, sen de gelsene, bana bilmem ne’. Böyle bir şey var mı, böyle şarkı mı olur? Şaka mı bu? Yani dünyayı hiç mi takip etmiyorsunuz? Dünya müziğinde böyle bir şey yok. Yani hakikaten yok. Bir kıskançlığım yok, hani belki insanlar yanlış anlaya da bilirler bu sözlerimi, ama güzel olan her şeye ben şapka çıkartırım. İyi sesler sonsuza kadar şarkı söylesin, iyi şarkılar hep olsun. Ama müziği bu kadar da tüketmeyin ya. Hakikaten biz boşuna mı şarkıcı olduk diye sormak istiyorum.” diyerek Youtuberlara ve rapçilere müziği tüketmemeleri yönünde çağrıda bulundu.

Zeynep Dizdar’dan Youtuber ve Rapçilere Sert Çıkış

 

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir