Ana Sayfa » Müzik » Ziynet Sali: ‘ Zeki İnsanlara Aşık Olabilirim!’

Ziynet Sali: ‘ Zeki İnsanlara Aşık Olabilirim!’

oduller-reklam-banner

Ünlü popçu Ziynet Sali Hürriyet Kelebek’ten Serhat Tekin’e röportaj verdi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul konserinde sahnede bayılma tehlikesi atlatan Sali, ‘Genelde sahneye tok çıkmıyorum. O gün daha fazla aç bıraktım kendimi. Yüksek adrenalin ve yorgunluk orada patladı’ dedi.

‘Sürpriz Final Var’
28 Eylül’de Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konseri ile ilgili konuşan Ziynet Sali konserinde yönetmen koltuğuna Nihat Odabaşı’nın oturacağını söyledi. ‘Temamız aşk olacak. Çocuklarla sürpriz dolu bir final var. Artık sadece çıkıp şarkı söylemek istemiyorum, mesaj vermek istiyorum. Bir misyon üstlenmeliyim’ dedi.

‘Zekaya Aşık Olabilirim’
Serhat Tekin’n en güldüğünüz imaj hangisi sorusuna, ‘Arama motoruna Ziynet Sali yazdığınızda komple fotoğrafları silmek istiyorum’ diyen Ziynet Sali, eski fotoğraflarına gülerek baktığını söyledi.
Evlilik ile ilgili konuşan Sali,’ Benim gençliğimden beri evlilik hayalim olmadı. Ben beyaz atlı prensimi bekledim. O geldikten sonra oluşuyor bazı şeyler. Hayalini kurduğum ilişkilerim oldu. Ama fotoğraflanamadı. Ben zekaya aşık olabilirim. Zeki insanları çok seviyorum. Sevgide bonkörüm ama gereğinden fazla verdiğiniz zaman o aradaki fark israf olmuş oluyor. ‘

Röportajın Tamamı İçin Tıklayınız

 

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir