Ana Sayfa » Müzik » Ziynet Sali’nin Son Şarkısı, Sıla’nın Son Single’ını Ezdi Geçti

Ziynet Sali’nin Son Şarkısı, Sıla’nın Son Single’ını Ezdi Geçti

oduller-reklam-banner

MüzikOnair, Sıla – Ziynet Sali arasında yaşanan gerginliğin gerçek nedenlerine ulaştı!..

2 yıllık küskünlüğün nedeni; Ziynet Sali’nin No:6 albümünde yer alan 5 şarkının Sıla tarafından söz, beste ve prodüksiyon olarak üstlenmesi fakat albüm çıktıktan sonra bir tweet bile atmayarak sanki birlikte çalışmıyormuş gibi davranması.

MüzikOnair’dan Özcan Beylan’ın haberine göre, Sıla’nın bu 5 şarkı için 450 Bin TL para aldığı konuşulurken, bir başarı bile dilemeden ortadan kaybolduğu ve aralarının bu nedenle açılması sebebiyle de 2 yıl hiç konuşmadıkları öğrenildi.

Sıla’nın o zamanlar böyle davranmasına neden olan kişinin, kendisine akıl hocalığı yapan eski bir kadın gazeteci olduğu konuşuluyor…

Sanatçıların daha sonra Sıla’nın Ahmet Kural’dan dayak yemesinden sonra Ziynet Sali’nin geçmiş olsun diye araması ile aralarındaki buzları erittikleri öğrenildi.

Dileriz bir daha kavga olmaz ve iki ünlü sanatçı dostluklarını sürdürürler…

Sıla’nın o zamanlar şarkıları çok tutuyordu. Belki de Sıla, akıl hocasının verdiği fikirlerle de Ziynet Sali’nin projesinin başarılı olup olmadığını görmeden topa giremedi.

Ama kadere bakın ki, sanatçıların son single’ları aynı tarihlerde çıktı. O dönemde Ziynet Sali’nin Bana da Söyle şarkısı listelerde 1 numara olurken, Youtube’ta 33 Milyon izleme yakalarken, Sıla’nın Sabır şarkısı ise ilk 10’da bile yer alamayıp, Youtube’ta sadece 3,9 Milyon izlemede kaldı…

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir