MüzikMüzik Haber

%100 Açık Sahne’de Müzik 24. Kez Birleştirdi

Müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci  Tolga Akyıldız,  Zorlu PSM %100 Studio’da ikinci kez gerçekleştirdiği ‘%100 Açık Sahne’ etkinliğinde toplamda 24’üncü kez ünlü ve yeni isimleri aynı sahnede ağırladı.

%100 Açık Sahne’de; günümüzün en önemli kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından GÖKSEL, alternatif Türkçe rock’ın öncü isimlerinden maNga’nın solisti Ferman Akgül ve gönüllerde yer etmiş Gripin’in solisti Birol Namoğlu, ilk kez aynı sahneyi paylaştılar. Başka bir yerde izlenemeyecek bu müzik buluşmasına tanıklık eden izleyiciler sahneden gözlerini alamadılar.

Türkçe rap’in yükselen iki yıldızı Aga B ve Kamufle; trompet odaklı caz rock sound’uyla Montreux Jazz Festivali’nden ayağının tozuyla gelen Barış Demirel-Barıştık Mı; ‘Yalnız Kadınlarım’, ‘Gerekeni Yap’ gibi şarkılarıyla Apple Music’te zirveye oturan Ezgi Yelen, Aga B’ye yaptığı eşlik ve sahne enerjisiyle dikkatleri üzerine çeken Elçin Orçun geceyi izleyenlere bir kez daha #muzikbirleştirir dedirtti.

Tek gecelik festival %100 Açık Sahne’yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Müzik Yazarı Tolga Akyıldız geceyle ilgili olarak: ‘Geride bıraktığımız 24 etkinlikte bu sahnede farklı sound’lar, müzisyenler ve müzikseverler bir araya geldi. 300’e yakın müzisyeni ve binlerce izleyiciyi ağırlamak büyük bir gurur; 18 , Zorlu PSM %100 Studio’da 25’inci kez buluşmak üzere…’ şeklinde konuştu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/mRhA0
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.