EtkinliklerKonser

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Tüm Yurtta Konserlerle Kutlanacak

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında pek çok belediye ücretsiz konserler düzenleyecek. 18 - 19 Mayıs tarihleri arasında yurdun çeşitli şehirlerinde coşkulu kutlamalar konserlerle taçlanacak.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında pek çok belediye ücretsiz konserler düzenleyecek. 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında yurdun çeşitli şehirlerinde coşkulu kutlamalar konserlerle taçlanacak.

Çerkezköy Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenecek ‘Gençlik Festivali’ etkinlikleri kapsamında müzik grubu Köfn, 19 Mayıs Cuma günü saat 21: 00’de Kent Park’ta sahne alacak.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı birbirinden keyifli konserlerle kutlayacak. İki güne yayılan konser dizisinde 18 Mayıs akşamı Melek Mosso, 19 Mayıs akşamı ise Soner Sarıkabadayı sahnede olacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi tarafından bir dizi etkinlik düzenlenecek. Rapçi Sefo, hayranlarıyla Belediye Meydanı’nda buluşacak.

Muratpaşa Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı belli oldu. Muratpaşa’da kutlamalar bu yıl 18 Mayıs Perşembe günü (yarın) yapılacak. Kutlamaların adresi ise Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı olacak. Saat 20.30’da başlayacak konserde, rock müzik grubu Yüksek Sadakat sahne alacak.

Gaziemir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Duman konseri ve 12. Gaziemir Belediyesi Halk Dansları Gecesi düzenleyecek.

19 Mayıs Cuma günü ise Duman grubu Festival Alanı’nda sahne alacak. Duman, alanı dolduracak binlerce hayranıyla birlikte şarkılarını seslendirecek. Konser saat 20.30’da başlayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu