Ana Sayfa » Müzik » 20 Yıllık Küslük Sona Mı Erdi? Mahsun Kırmızıgül ve Alişan Barıştı Mı?

20 Yıllık Küslük Sona Mı Erdi? Mahsun Kırmızıgül ve Alişan Barıştı Mı?

oduller-reklam-banner

Alişan ile Mahsun Kırmızıgül arasındaki 20 yıllık küslük, ortak arkadaşları Ozan İçkale’nin araya girmesiyle son buldu. İkili, Alişan’ın ailesiyle yaptığı kazanın ardından barıştı.

Merhum Hilmi Topaloğlu’nun kurucusu olduğu Prestij Müzik çatısı altında bir dönem aynı sahneyi paylaşan ve  Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Alişan yolları ayırmıştı.

20 Yıllık Küslük Sona Mı Erdi? Mahsun Kırmızıgül ve Alişan Barıştı Mı?

Şirketin iflasıyla dağılan ve büyük bir tartışma yaşayan Mahsun Kırmızıgül ve Alişan ise 20 yıllık küslükleri ile biliniyor. Ancak Mahsun Kırmızıgül’ün geçtiğimiz aylarda ailesiyle birlikte trafik kazası geçiren ve ölümden dönen Alişan’ın evine yaptığı ziyaret aradaki buzları eritti.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre kaza sonrası ortak dostları Nadire İçkale’nin oğlu iş insanı Ozan İçkale’nin ‘böyle günde küslük olmaz’ demesiyle Ozan İçkale ile birlikte Alişan’ın evine gitti.

Fakat Alişan’ın evde olmaması nedeniyle Kırmızıgül ve İçkale evin balkonunda eski dostunu bekledi. İddiaya göre bir süre sonra Alişan eve dönüp de balkonda Mahsun Kırmızıgül’ü karşısında görünce şoke oldu.. Eski dostlar balkonda sıkıca birbirlerine sarıldı ve 20 yıllık küslük sona erdi.

 

Reklam
oduller-reklam-banner