2018 Miss Turkey Güzeli Şevval Şahin'e Covid-19 Teşhisi Mi Kondu? -
EkranSosyal

2018 Miss Turkey Güzeli Şevval Şahin’e Covid-19 Teşhisi Mi Kondu?

Tescilli güzel Şevval Şahin geçtiğimiz hafta sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Rumelihisarı’nda 120 bin lira bedelle kiraladığı villada doğum günü partisi verdi.

Miami’den yeni geldiği iddia edilen Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin partiye katılan birçok kişinin corona testinin pozitif çıkması üzerine Şahin, ”Sağlığımız ile ilgili hiçbir şikayetimiz yok, biz çok iyiyiz. Çevremizdeki çoğu kişinin testi pozitif çıktığı için karantinadayız. Ve tedbir amaçlı evde ozon tedavisi görüyoruz. İkinci testi de birkaç gün sonra yapacağız. Her şey o zaman netleşecek. Parti ile bu durumun ilgisi olup olmadığını anlamak çok zor. Bu yüzden bu konuda kimse net bir bilgi veremiyor” dedi.
Şeklinde açıklama yaptı. Partiye katılan Şeyma Subaşı, Murat Dalkılıç ve Hacı Sabancı gibi ünlü isimlerin maskesiz ve sosyal mesafeye dikkat etmemeleri gözden kaçmazken sağlık durumları hakkında bir açıklama gelmedi.

İlayda Arya
Müzik On Air

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)