AstrolojiSosyal

2020 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

Yaklaşan 2020 yılında burçları neler bekliyor? Burçların 2020 yılında aşk, sağlık, para ve mutluluk gibi beklentileri karşılık bulacak mı?  Yeni yılda gökyüzü bizim için neler hazırladı? Müzik Onair Astroloji yazarı ünlü Astrolog Sanem Aydın yeni yılda tüm burçlara genel bakışı sizler için yorumladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koç ve yükselen Koç /2020♈️

1,5 yıldır Satürn kariyer evinizde sizi hayli yordu. Jüpiter 20 Aralık 2020’ye kadar oğlak burcunda ve artık kariyer evinizde ilerliyor olacak. Bu alandaki zorluklarınızı hafifletecek, ödül, başarı ve zirve getirecektir. Patronlarınız sizi destekleyecek ve hedefleriniz gerçekleşecek bu yıl. 10 Ocak 2020’deki yengeç burcundaki Ay tutulması, ev, aile ve emlak konularınızı aydınlatacaktır. Ev değişiminiz de gündeme gelecektir. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması da yine yerleşim değişiklikleri getirecek ve evlilik olayınız gündeme gelecektir. 5 Temmuz’daki oğlak burcundaki Ay tutulması kariyer evinizde gerçekleşecek ve bu alanda bitiş ve başlangıçlar verecektir. Venüs 14Mayıs-25 Haziran arasında 3. evinizde retro harekette olacak. Bu dönem arkadaşlıklar ve sosyal çevrenizde bazı gerginlikler verebilir. Eski arkadaşlarla iletişim gündemde olacaktır. Anlaşmaları bu dönemde askıya almakta fayda var. Sonbahar aylarında yönetici gezegeniniz Mars Koç burcunda retro olacak. Bu dönem enerjiniz içe dönecek ve sağlığınız risk altında olacaktır. Bu dönemi egodan uzak ve meditatif çalışmalar yaparak geçirmenizi tavsiye ederim. 21 Aralık 2020’de Jüpiter-Satürn kava burcunda kavuşum yaparak 20 yıllık bir döngüyü başlatacaklar. Bu etkiyle yılın son döneminde yeni çevrelere adım atacak ve size zarar veren ilişkileri sonlandıracaksınız. Mutlu bir 2020 diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boğa ve yükselen Boğa/2020♉️

1,5 yıldır Satürn 9. evinizde hareket ederek sizi özellikle yurtdışı, yüksek eğitim, hukuksal konularda yordu. Jüpiter’in oğlak burcuna ve 9. evinize geçişiyle artık bu alanlarda rahat bir nefes alabileceksiniz. Yurtdışı işlerde tanınmanız söz konusu olacaktır. Davalarınız çözümlenecektir. 10 Ocak 2020’deki yılın ilk Ay tutulması sizin 3. evinizde gerçekleşecek. Yakın çevrenizde önemli gelişmeler yaşanacaktır. Bazı arkadaşlıklarınız sonlanabilir. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine 3. evinizi etkileyecek ve kadarsel bir takım anlaşmaları gündeme getirecektir. 30 Kasım 2020’deki ikizler burcundaki Ay tutulması maddi konularınıza ışık tutacaktır. 14 Mayıs-25 Haziran’da Venüs ikizler burcunda ve sizin para evinizde retro harekette olacak. Bu dönem estetik ameliyatlardan kaçının ve önemli yatırımlara girmeyin derim. Sonbahar dönemi Mars Koç burcunda ve sizin 12. evinizde retro harekette olacak. Gizli düşmanlıklara açık olacaksınız ve bu dönem ruhsal sağlığınızı korumanız gerekecektir. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kavuşumu kova burcunda gerçekleşecek ve 20 yıllık bir döngüyü başlatacaktır. Yılın sonunda kariyer alanınızda sorumluluklarınız artacak ve büyük şansı yakalayacaksınız. Mutlu bir 2020 yılı diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İkizler ve yükselen ikizler/2020♊️

1,5 yıldır Satürn 8. evinizde ilerleyerek ortaklaşa maddi konularınızı zorladı. Jüpiter’in oğlak burcuna ve 8. evinize geçişiyle bu alandaki sorunlarınız artık hafifliyor. Miras, nafaka,kredi konularında şans sizden yana olacaktır bu yıl. 10 Ocak 2020’deki yılın ilk Ay tutulması sizin para evinizi etkileyecek ve bazı borçlarınızı bitirecektir. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine para evinizde gerçekleşecek ve maddi konularda yeni gelişmeleri size sunacaktır. Yeni maddi kaynaklar gündemde olacaktır. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması evlilik ve ortaklık konularında bitiş ve başlangıçlar verecektir. 14 Aralık’taki yay burcundaki evlilik evinizdeki Güneş tutulması size bu alanda radikal kararlar aldırabilir. Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası sizin burcunuzda retro harekette olacak. Bu dönem iş ve kariyer alanında bazı tıkanıklıklar getirebilir. Estetik ameliyat ve önemli girişimlerden kaçınmakta fayda var. İlişkileriniz testten geçecek ve eski aşklar gündemde olacaktır. Sonbahar dönemi arkadaşlıklar alanında bazı pürüzler oluşabilir. Arkadaşlıklarınız testten geçecektir. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşum yaparak 20 yıllık bir döngüyü başlatacak. Yılın sonunda yurtdışı kapılarınız açılacak ve yeni fırsatlar gündemde olacaktır. Mutlu bir 2020 yılı diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yengeç ve yükselen yengeç/2020♋️

1,5 yıldır Satürn evlilik ve ilişkiler evinizde ilerliyor ve sizi bu alanda zorluyordu. Jüpiter’in oğlak burcuna ve sizin 7. evinize geçişiyle bu alandaki zorluklarınız artık hafifliyor. Evlilik ve ortaklıklarda şansınız dönüyor. Bu yıl evlenebilirsiniz eğer bekarsanız.10 Ocak 2020’de yılın ilk ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Ev ve kariyer değişimleri gündeme gelecektir Ocak ayında. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması da hayatınızda önemli kararlar aldıracak ve adeta sizi yenileyecek, ruhsal ve fiziksel olarak dönüştürecektir. 5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması da ilişkilerinizi aydınlatacak ve evlilikle ilgili bitiş veya başlangıçları getirecektir. 14 Mayıs-25 Haziran’daki ikizler burcunda Venüs’ün retro hareketi 12. evinizde gerçekleşecek. Biraz içe dönüş ve kendinizi şifalandırma döneminiz olacaktır. Meditatif çalışmalar yapabilirsiniz bu dönem. Sonbahar dönemi Mars, Koç burcunda ve sizin kariyer evinizde retro harekette olacaktır. Kariyer alanında bazı gecikmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşum yaparak 20 yıllık bir döngüyü başlatacak. Yılın sonuna doğru ortaklaşa maddi konularda yeni bir döneminiz başlayacak ve miras, kredi v.b. konularda şansı yakalayacaksınız. Mutlu bir 2020 yılı dilerim. Sevgiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan ve yükselen Aslan/2020♌️

1,5 yıldır Satürn sağlık ve iş ile ilgili konularda size sorunlar yaşattı. Jüpiter’in oğlak burcuna ve sizin 6. evinize geçişiyle iş ve sağlık alanındaki bu sorunlarınız hafifliyor. Sağlık problemleriniz düzeliyor ve iş alanında fırsatlarınız doğuyor artık. 10 Ocak 2020’deki yılın ilk Ay tutulması yengeç burcunda ve sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Geçmişe dair hayatınızda gizli kalmış bazı sırlar aydınlanacaktır Ocak ayında.21 Haziran’daki yengeç burç Güneş tutulması da 12. evinizde olacak ve geçmişinizi şifalandıracaktır. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması Aşkta sürprizleri getirirken, eski aşkları da gündeme getirecektir. 5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması iş değişimi ve sağlıkla ilgili sonuçlar, iyileşmeler getirecektir. 14 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması aşk alanında yeni bir dönemi başlatacak ve sanatsal konularda yeni başlangıçlar verecektir. Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası ikizler burcunda retro harekette olacak ve sizin 11. evinizde bu retro hareket gerçekleşecektir. Arkadaşlıklar bozulabilir. Sosyal hayatınızda bazı gecikmeler ve engeller yaşayabilirsiniz. Sosyal kaynaklarda sıkıntılar yaşanabilir. Sonbahar ayları Mars Koç burcunda retro olacak ve sizin 9. evinizi etkileyecektir. Yurtdışı bazlı işler yapıyorsanız sonbaharda bu alanda zorlanabilirsiniz. Davalık konular gündeme gelebilir. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşum yapacak ve 20 yıllık bir döngüyü başlatacaktır. Yılın sonuna doğru ilişki, evlilik ve ortaklıklarda şansı yakalayacaksınız. Ruh eşinizi bulabilirsiniz. Mutlu bir 2020 yılı diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başak ve yükselen Başak/2020♍️

1,5 yıldır Satürn 5. evinizde ilerliyor ve aşk, çocuklar alanında sizi oldukça zorladı. Jüpiter’in oğlak burcuna ve sizin 5. evinize geçişiyle bu konularda sıkıntılarınız artık hafifliyor. 10 Ocak 2020’deki yengeç burcundaki yılın ilk ay tutulması sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Özellikle bazı arkadaşlıklarınızı sonlandıracaksınız. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine 11. evinizde gerçekleşecek ve artık çevreniz değişecek. Yeni sosyal çevrelere girecek ve çevrenizi yenileyeceksiniz. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması 4. evinizde olacak. Bu tutulma ev, aile, emlak ve miras konularınızı netleştirecektir. 5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması yeni bir aşkı gündeme getirebilir. 30 Kasım’daki ikizler burcundaki Ay tutulması kariyer alanında bitiş ve başlangıçları getirecektir. 14 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması 4. evinizde olacak ve yurtdışına yerleşmek veya yerleşim, ev değişimi gibi önemli kararları size getirecektir. Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası Venüs ikizler burcunda retro harekette olacak ve kariyer alanında sizi zorlayacaktır. İş yerindeki kadınlarla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Bu alanda zorluk ve gecikme yaşayabilirsiniz. Sonbahar ayı Mars Koç burcunda retro olacak ve sizin 8. evinizi etkileyecek. Ruhsal sağlığınızı korumanız gereken bir dönem olacak. Borç, alacak-verecek konularında zorluklar yaşayabilirsiniz. Ortaklıklardan bu dönemde kaçının derim. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşun yapacak ve 20 yıllık bir döngüyü başlatacaklar. Yılın sonlarına doğru iş, kariyer ve sağlık alanında yeni şanslar size gelecektir. Yapılanma ve sağlamlık döneminiz başlayacaktır. Mutlu bir 2020 yılı diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terazi ve yükselen Terazi/2020♎️

1,5 yıldır Satürn 4. ev konularında yani ev, aile ve emlak konularında sizi zorluyor. Jüpiter’in oğlak burcuna ve sizin 4. evinize geçişi bu konulardaki sorunlarınızı artık hafifletiyor. İç huzurunuz yerine geliyor. 10 Ocak 2020’deki yengeç burcundaki yılın ilk Ay tutulması sizin kariyer evinizde gerçekleşecek. Bu alanda bitiş ve başlangıçlar verecektir size. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine bu evinizde gerçekleşecek ve kariyerle ilgili büyük değişim ve dönüşümü verecektir. Hayatınız dönüşecektir. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması 3. evinizde gerçekleşecek ve seyahatleri gündeme getirecektir. Önemli bir anlaşma gündeme gelebilir. 5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması 4. evinizde gerçekleşecek ve ev, aile konularında dönüşüm getirecektir. Bir ev değişimi gündeme gelebilir. 30 Kasım’daki İkizler burcundaki Ay tutulması 9. ev konularınızı etkileyecek. Bir davanız sonuçlanabilir. Yurtdışı seyahatler gündeme gelecektir. 14 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması 3. evinizi etkileyecek ve eğitim, sosyal medya, internet alanında yeni adımlar ve yenilikler getirecektir. Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası ikizler burcunda retro harekette olacak ve sizin 9. evinizi etkileyecektir. Yurtdışından misafirleriniz gelebilir. Davalık konularda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yurtdışı konular aksayabilir. Sonbahar ayları Mars Koç burcunda ve sizin 7. evinizde retro harekette olacak. Bu dönem ilişkiler ve ortaklıklar alanında zorlayıcı bir dönem olacaktır. Egosal tavırlı kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Sürtüşmelerden kaçının derim. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşun yapacak ve 20 yıllık bir döngüyü başlatacaklar. Yılın sonuna doğru aşk ve çocuklar alanında şans ve yenilikler sizi bulacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akrep ve yükselen Akrep/2020♏️

1,5 yıldır Satürn 3. ev ile ilgili yani iletişimsel konular, yakın çevre, akrabalar ve kardeşler alanında sizi zorluyor. Jüpiter’in oğlak burcuna ve sizin 3. evinize geçişiyle bu yıl bu alandaki sorunlar hafifliyor. Yeni bir dil öğrenme, seyahatler ve kardeşlerden destekler gibi konular gündemde. 10 Ocak 2020’deki yengeç burcundaki yılın ilk Ay Tutulması 9. ev konularınızı aydınlatıyor. Yurtdışı, yüksek eğitim, yayıncılıkla ilgili konularınız  netleşiyor. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine 9. evinizi etkileyecektir. Yurtdışı konularda yeni kapılar açılacaktır size. Hayat bakışınız ve vizyonunuz değişecektir. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması para evinizde gerçekleşecek ve maddi konularınız aydınlanacaktır. 5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması 3. evinizi etkileyecek. İletişimsel konularda sorunlar verebilir. Bazı arkadaşlıklar bitebilir. 30 Kasım’daki ikizler burcundaki Ay tutulması 8. evinizi etkileyecek ve borçlarınızı bitirecektir. 14 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması maddi konularda yenilikler ve yani gelişmeler sunacaktır size. Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası ikizler burcunda retro olacak, ortaklaşa maddi konularda gecikme ve aksaklık verecektir. Estetik ameliyat olmamanız gereken bir dönem olacaktır. Sonbahar ayları Mars Koç burcunda retro olacak, sizi oldukça etkileyecek ve sağlıkla ilgili problemler verecektir. İşle ilgili rakiplerinize dikkat etmelisiniz bu dönemde. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşum yaparak 20 yıllık bir dönemi başlatacaklar. Yılın sonuna doğru kariyer alanında devrim niteliğinde bir dönem başlayacak ve zirveye oturacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yay ve yükselen Yay/2020♐️

1,5 yıldır Satürn 2. evinizde, yani maddi alanda epey zorluyor sizi. Jüpiter’in oğlak burcuna ve para evinize geçişiyle maddi sorunlar hafifliyor ve bereket, bolluk size geliyor. Yılın en şanslı burcu maddi konularda siz olacaksınız. 10 Ocak 2020’deki yengeç burcundaki yılın ilk Ay tutulması sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Ortaklaşa maddi konularınız netleşiyor. Belli bir borcunuz bitebilir. Bir ortaklık bitebilir. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine 8. evinizde gerçekleşecek ve ortaklaşa maddi konularda yeni fırsatlar ve yeni oluşumlar verecektir sie. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması 1.evinizde gerçekleşecek ve hayatınızda kariyer ve evlilik alanında bitiş veya başlangıçlar verecektir size. Karmik etkiler söz konusu olacak ve düşünerek hareket etmeniz gereken bir zaman.5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması para evinizde gerçekleşecek ve para konularınız aydınlanacaktır. 30 Kasım’daki ikizler burcundaki Ay tutulması 7. evinizde gerçekleşecek ve evlilik, ortaklık konularında bitiş veya başlangıçlar verecektir. Evlenebilirsiniz bu dönem. 14 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması özellikle hayatınızda dönüm noktası yaşatacak size ve hayatınızda yenilikler getirecektir. Dönüşüm ve yenilenme zamanınız ruhsal ve fiziksel. Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası ikizler burcunda ve 7. evinizde retro olacak. Bu dönem ilişkilerinizi çok iyi dengelemeniz gerekecek. Evlilik ve ortaklıklarda pürüzler çıkabilir. Sonbahar aylarında Mars Koç burcunda retro olacak ve sizin 5. evinizi zorlayacaktır. Spor yapmanız gereken ve enerjinizi doğru kullanmanız gereken bir zaman. Aşkla ve çocuklarla ilgili sıkınlar gündemde olabilir. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşun yapacak ve 20 yıllık bir döngüyü başlatacaklar. Yılın sonuna doğru iletişimsel konularda şansı yakalayacaksınız ve yeni anlaşmalar gündeme gelecektir. Yeni bir dil öğrenmek içinde şanslı bir dönem başlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oğlak ve yükselen Oğlak/2020♑️

1,5 yıldır Satürn Oğlak burcundaki hareketiyle sizin sorunluluklarınızı çok arttırdı ve genel anlamda sizi zorladı. Jüpiter’in Oğlak burcuna geçişiyle sabrınızın ödüllerini bu yıl almaya başlayacaksınız. Kişisel gelişim alanında yeni fırsatlarınız olacaktır bu yıl. 10 Ocak 2020’deki yengeç burcundaki yılın ilk Ay tutulması sizin 7. evinizde gerçekleşecek. İlişkiler ve ortaklıklar alanında bitiş veya başlangıçlar yaşayacaksınız. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine 7. evinizde gerçekleşecek ve hayatınızı değiştirecek ve kökten yenileyecek bir evlilik gündeme getirecektir. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması 12. evinde olacak ve bazı sırları ortaya çıkaracaktır. 5 Temmuz’daki Oğlak Burcundaki Ay tutulması enerjinizi çok yükseltecek, kariyer ve evle ilgili değişim verecektir. 30 Kasım’daki ikizler burcundaki Ay tutulması sağlık alanında dönüşüm verecektir. Sağlık sorunlarınız bitebilir. İşle ve günlük rutin işlerinizle ilgili konular gündemde olacaktır. 23 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması 12. evinizde gerçekleşecek ve ruhsal dünyanızı etkileyecek. Ruhsal ve manevi çalışmalara ağırlı vermeniz gereken bir zaman olacaktır. Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası ikizler burcunda retro harekette olacak ve sizin 6. evinizi etkileyecektir. Bu dönemde iş hayatınızdaki çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz bozulabilir. Beklediğiniz destekler gecikebilir. Estetik ameliyat için doğru bir zaman değildir. Sonbahar ayları Mars Koç burcunda retro harekette olacak ve sizin 4. evinizi etkileyecektir. Bu dönem içsel dünyanızda zorluk yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda ve evle ilgili konularda pürüzler oluşabilir. Evde tamir gibi olaylar gündeme gelebilir. Bu dönem meditasyon yapmanızı öneririm. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşuyor olacak ve 20 yıllık bir döngüyü başlatacaklar. Yılın sonuna doğru maddi konularda yeni yapılanma içinde olacaksınız ve maddi konularda şans artık size geçecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kova ve yükselen Kova/2020♒️

1,5 yıldır Satürn 12. evinizdeki hareketiyle sizi manevi ve ruhsal alanda zorluyor. Geçmişi çok fazla zorladığınız bir dönemden geçtiniz ve geçiyorsunuz hala fakat Jüpiter’in oğlak burcuna ve sizin 12. evinize geçişiyle artık manevi sorunlar hafifliyor. İlahi yardımı bu yıl göreceksiniz ve içinizdeki şifacıyı tam olarak bulacağınız bir yıl. 10 Ocak 2020’deki yengeçteki yılın ilk Ay tutulması sizin 6. evinizde gerçekleşecek ve sağlık sorunlarınızı bitirecektir. İşle ilgili bitiş veya başlangıçlar verecektir. 21 Haziran’daki Yengeç Burcundaki Güneş tutulması kariyerde yenilikler ve iş değişimi verecektir. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması 11. evinizde gerçekleşecek ve bazı arkadaşlıklarınızı sonlandıracaktır. 5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması 12. evinizde olacak ve hayatınızda gizli kalmış sırları aydınlatacaktır. Bağımlılıklardan kurtulma zamanınız olacaktır. 30 Kasım’daki ikizler burcundaki Ay tutulması 5. evinizde gerçekleşecek ve aşk hayatınızı renklendirecektir. 14 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması 11. evinizde gerçekleşecek ve yeni çevrelere girmenizi sağlayacak ve çevrenizde popüleriteyi getirecektir. Dernek ve cemiyetlerde yer alabilirsiniz. Sonbahar aylarında Mars Koç burcunda retro olacak ve 3. evinizi etkileyecektir. Yakın çevre, komşular ve kardeşlerle iletişiminiz zorlanabilir. Anlaşmalar için doğru zaman değildir. Kazalara açık bir zaman olabilir. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşum yapacak ve 20 yıllık bir döngüyü başlatacaklar. Tam olarak sizin döneminiz başlayacaktır. Şans, yenilikler, kalıcı sağlam işler, ödüller ve kazançlar zamanınız başlayacaktır. Mutlu bir 2020 yılı diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balık ve yükselen Balık/2020♓️

1,5 yıldır Satürn 11. evinizdeki hareketiyle sizi arkadaşlıklar ve dostluklar alanında testten geçiriyor ve sizi bu alanda zorluyor. Jüpiter’in oğlak burcuna ve sizin 11. evinize geçmesiyle bu alandaki sorunlarınız hafifliyor. Hayatınızdaki arkadaşlıklarınızda elemeler yaptınız ve doğru insanları şimdi kendinize çekiyorsunuz. Yeni dostluklar kurarak fırsatlar edineceksiniz bu yıl. 10 Ocak 2020’deki yılın ilk Ay tutulması yengeç burcunda ve sizin 5. evinizde gerçekleşecek. Aşk hayatınızda bitiş veya başlangıçlar zamanı olacak Ocak ayı sizin için. 21 Haziran’daki yengeç burcundaki Güneş tutulması yine 5. evinizde gerçekleşecek ve aşkla ilgili konularda büyük yenilik ve dönüşüm verecektir. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Sanatsal konularda şanslı kapılar açılacaktır size. 5 Haziran’daki yay burcundaki Ay tutulması kariyer evinizde olacak ve ün potansiyelinizi arttıracaktır. İş değişimi de gündeme gelebilir. 5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki Ay tutulması 11. evinizde gerçekleşecek ve belli arkadaşlıkları sonlandırmanıza neden olacaktır. 30 Kasım’daki ikizler burcundaki Ay tutulması 4. evinizde gerçekleşecek ve ev, aile, miras konularını aydınlatacaktır. 14 Aralık’taki yay burcundaki Güneş tutulması kariyer evinizde gerçekleşecek ve sizi yıldız yapacaktır. Ün, şöhret, tanınma zamanınız olacaktır. Yurtdışı işlerde de tanınmanız söz konusu olacaktır.Venüs 14 Mayıs-25 Haziran arası ikizler burcunda retro harekette olacak ve 4. evinizi etkileyecektir. Bu dönemde evinize daha çok özen göstereceğiniz ve içinize döneceğiniz bir zaman olacaktır. Ailevi İlişkilere dikkat etmeniz gerekebilir. Sonbahar aylarında Mars Koç burcunda retro olacak harekette olacak ve maddi konularınızı etkileyecektir. Maddi konularda gecikme ve aksamalar olabilir. Harcamalarınıza özen gösterin derim. 21 Aralık’ta Jüpiter-Satürn kova burcunda kavuşum yapacak ve 20 yıllık bir dönemi başlatacaklar. Yıl sonuna doğru spiritüel konulara daha fazla ilgi duyacaksınız ve ilahi bir el hep yardımızda olacaktır. Şifacı yönünüzü keşfedeceğiniz bir dönem başlayacaktır. Mutlu bir 2020 yılı diliyorum.

Sevgiler…

Astrolog Sanem Aydın

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/I611x
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.