Müzikonair 2022 TikTok İçerik Üretici Ödülleri Sahiplerini Buldu | Müzikonair
GündemSosyal

2022 TikTok İçerik Üretici Ödülleri Sahiplerini Buldu

Dünyanın en çok kullanılan platformlarından TikTok 2022 içerik üretici üretici ödüllerini verdi.

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından TikTok, her yıl düzenlediği TikTok İçerik Üretici Ödüllerini sahipleriyle buluşturdu.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte konvansiyonel medya geride kaldı böylece dijital medya öne çıktı. Dijital medyanın olmazsa olmaz ilk kuralarından biri ise bol bol içerik üretmek. Üretilen içerik ne kadar özgün olursa kullanılan sosyal mecrada ön plana çıktığı için takipçi sayısı artıyor.

İşte TikTok da her yıl kendi mecrasında kazananlara içerik üretici ödülleri dağıtıyor. Bu Yıl TikTok Türkiye ödüllerinde en popüler içerik üreticileri ödüllerini CZN Burak, Nursema Altuntaş, Semiraminta, Cemre Solmaz ve Yaren Alaca kazandı.

Fanların favorisi en sevilen içerik üreticileri ise Onurcan Çam, Taha Şahin, Zeze, Selinay, Beyza Doğuç, Hellian, Kübra Dağlı ve Emir Elidemir seçildi.

Gelecek vadeden içerik üreticisi kategorisinde ise Mehmet Ali Çatal, Nisan Hakan, Psikolojik Men, thirdeye ve Nedir? ödüle layık görüldü.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)