4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri 360 TV'de Canlı Yayınlanacak -
ÖzelRadyoUlusal

4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri 360 TV’de Canlı Yayınlanacak

muzikonair-ozel-haber-banner

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri ödül töreni MüzikOnair’dan anlık sonuçların yanı sıra 360 TV’den, Alem FM ve Lig Radyo’dan canlı olarak yayınlanacak!..

Yılın en iyi radyo, radyocu ve radyo programlarının ödüllendirildiği “Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” Behzat Gerçeker, Okan Bayülgen, Cem Belevi, Mustafa Ceceli, Gökhan Türkmen, Halil Sezai, Simge Sağın, Merve Özbey, Gökçe, Hayko Cepkin, Yonca Lodi, Özgün, Gökhan Özen, Zara, Kubat, Gökhan Tepe, Ece Seçkin, Gülben Ergen, Sinan Akçıl, Ozan Doğulu, Gülden Bahadır, Ferhat Göçer, Emre Kaya, Gripin’in katılımı, Ceyhun Yılmaz’ın sunumu, Hopdedik Ayhan ve Elif Güvendik’in kırmızı halı röportajlarıyla 11 Şubat 2016 akşamı saat 20:00’de canlı yayınla 360 ekranlarında!..

Sihirli Mikrofon Ödülleri Kazananlar ve Canlı Anlatım için BURAYA TIKLAYIN!..

İşte tanıtım videosu :

Ödül Törenini İzlemek için >> Sihirli Mikrofon Ödül Töreni Canlı İzle  360 TV Canlı İzle

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)