Müzikonair Açık Radyo’ya Tepki Yağıyor!.. | Müzikonair
ÖzelRadyoYerel

Açık Radyo’ya Tepki Yağıyor!..

muzikonair-ozel-haber-banner

İstanbul’da 94.9 frekansından yayın yapan Açık Radyo’ya sosyal medya üzerinden tepkiler geliyor!..

Açık Radyo’dan ayrılan Ece Dorsay ve Açık Radyo’ya program teklifi götüren R.Tunca Tutkun başta olmak üzere bir çok kişi sosyal medya üzerinden Açık Radyo’nun izlediği politikaya tepkilerini dile getirdiler.

İŞTE AÇIK RADYO HAKKINDAKİ TEPKİ MESAJLARINDAN BAZILARI : 

R.Tunca Tutkun : “Açık Radyo isimli herkese ve hür tür müziğe açık olduğunu iddia eden radyo, benim albümlerin b yüzlerinde kalmış şarkıları yayınlama konseptli radyo programı başvurumu “radyonun politikasına uymadığı gerekçesiyle” reddetti. pardon da sizin politikanız ne? Sanırsın cıstaka cıstaka çalıcam, öteki popüler radyolardan tek bir farkı yok…”

Burak Alihocagil : “Radyonun sadece ismi AÇIK”

Ece Dorsay : “Ben onca emek verdim o radyoya, her hafta radyoyu tanitan gazete yazilarimi da panoya astilar ama sebepsizce yerime plastik sanatlar programi turu bir sey koydular. Cok acayipler sahiden.”

Soner Sezen : “Bir şarkının klibi yoksa çalmıyorlar bile. Şarkıları gönderen basın danışmanlarına ‘klibi var mı’ diye soruyorlar. Radyoculuk anlayışına bak be. Tam bir geri zekalı anlayışı. Bir kere sen radyosun. Sana ne klibi var mı yok mu. Radyonun görevi klibi olan şarkıyı çalmak değil, klibi çekilecek olan şarkıyı belirlemektir. Radyo bir şarkıyı öne çıkarır, hit yapar. Sanatçı o şarkıya klip çeker. Velhasıl en kral radyocuyum diyen gelsin, bizden öğrenecekleri çok şey var.”

Oğuzhan Coşkun : Radyo mu kaldı ? Spotify İngiltere listesi ve kendimi yaptığım 150 şarkılık YouTube Türkçe 90’lar listem yetiyor ;) YouTube kanalı aç kendine olay artık digitalde

Genel Yayın Yönetmenliğini İbrahim Ömer Madra’nın yaptığı Açık Radyo yetkililerinin vereceği yanıt ise şimdiden merak konusu…

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilisiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu