Acun Ilıcalı Derya Uluğ'un Dekoltesini Sansürlemeye Çalıştı -
GündemSosyalVitrin

Acun Ilıcalı Derya Uluğ’un Dekoltesini Sansürlemeye Çalıştı

Adana'da Fenerbahçe gecesine katılan Acun Ilıcalı'nın, şarkıcı Derya Uluğ'un göğüs dekoltesini sansürleyerek paylaşması dikkat çekti.

Adana’da Fenerbahçe gecesine katılan Acun Ilıcalı’nın, şarkıcı Derya Uluğ’un göğüs dekoltesini sansürleyerek paylaşması dikkat çekti.

Önceki akşam Adana’da düzenlenen Fenerbahçe gecesinde Derya Uluğ sahne aldı. Etkinliğe Acun Ilıcalı ve Ali Koç da katıldı. Geceye gelenleri şarkılarıyla coşturan Uluğ, gecede 100. Yıl Marşı’nı okudu. Acun Ilıcalı, gecede Ali Koç ve Derya Uluğ ile bir araya gelince paylaşım yapmayı ihmal etmedi.

Ilıcalı’nın paylaşımındaki bir detay ise dikkat çekti. Ünlü televizyoncunun fotoğraftaki Derya Uluğ’un göğüs dekoltesini alkış emojileriyle sansürlemeye çalışması gözlerden kaçmadı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)