GündemSosyal

Acun Ilıcalı’dan Duygusal İtiraf: Üniversiteler İçimde Bir Yaradır

Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri'nde TV8 ile 'En İyi TV Kanalı' ödülünün sahibi olan Acun Ilıcalı, "Üniversiteler benim için bir yaradır. Ben bitiremedim. O yüzden ama çok güzel yerler" dedi.

MüzikOnair Medya ve Sanat Ödülleri 13 Mayıs’ta görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Maltepe Üniversitesi’nde gerçekleşen gecede, birbirinden ünlü isimler kırmızı halıda boy gösterdi. Gecede tüm dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri de Acun Ilıcalı oldu. Son dönemde Survivor ve yeni aldığı takım Maribor ile adından söz ettiren Ilıcalı, Müzikonair mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı Müzikonair Medya ve Sanat Ödül Töreni kırmızı halı röportajı

“Üniversiteler Benim İçimde Bir Yaradır.”

Acun Ilıcalı, Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri’nde TV8 ile ‘En İyi TV Kanalı’ ödülünün sahibi olan Acun Ilıcalı, “Üniversiteler benim için bir yaradır. Ben bitiremedim. O yüzden ama çok güzel yerler” dedi.

Acun Ilıcalı, ödül törenine katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “İyi ki gelmişim. Zaten geldiğim zaman hep mutlu oluyorum. Benim için terapi gibi oluyor böyle güzel insanlar tarafından takdir edilmek üstüne de ödül almak çok güzel yani sizi gördüğüm zaman mutlu oluyorum” dedi.

Ilıcalı, üniversiteyi bitirememenin kendisi için bir yara olduğunu da itiraf etti. “Üniversiteler benim için bir yaradır. Ben bitiremedim. O yüzden ama çok güzel yerler” diyen Ilıcalı, üniversitelerin güzel yerler olduğunu da sözlerine ekledi. Ilıcalı’nın bu sözleri, hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Birçok hayran, Ilıcalı’nın bu sözlerine duygusal tepkiler verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu