Müzikonair Acun Ilıcalı’dan FOX TV’ye: “O Ses Kaynanalar da Yapın” | Müzikonair
EkranSosyal

Acun Ilıcalı’dan FOX TV’ye: “O Ses Kaynanalar da Yapın”

Acun Ilıcalı uzun zamandır Fox TV ile davalık olduğu “Yemekteyiz” programıyla ilgili Oğuzhan Uğur’un Youtube kanalında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ilıcalı “Bizim bu format olayında hayatımızda tek bir şey başımıza geldi.  Formatımızın çalındığı tek yer var Türkiye. İnanılmaz bir şey. Yemekteyiz’e dünya para verip aldık. Format tuttu. Bir anda Fox TV’de bir program başladı. Kaynanalarla yemekteyiz. Aradım bu bizimkinin aynısı değil mi dedim. Ama kaynanalar var dediler. O zaman “O Ses Türkiye Kaynanalar” da yapın dedim. Beni dolandıran yakınlarım oldu, hiç biri umurumda değil. Fikir hırsızlığının bendeki karşılığı çok yüksek. Ben parayla tatmin olan biri değilim. Ben yaptığım işle tatmin oluyorum. Yasal yollara başvurduk, peşini bırakmayacağız. ” sözlerini kullandı.

İşte O Program:

author avatar
Gri Ekran
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)