Müzikonair Ahmet Kaya’nın Şarkısını Okuyan Deniz Seki, Tepkiler Sonrası İlk Kez Konuştu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ahmet Kaya’nın Şarkısını Okuyan Deniz Seki, Tepkiler Sonrası İlk Kez Konuştu

Yıllar sonra tekrar yayımlanan İbo Show’un dünkü konuklarından biri de Deniz Seki oldu. Seki’nin programdaki performansı sosyal medyada topa tutuldu.

Ahmet Kaya’nın “Nerden Bileceksiniz” şarkısını okuyan Deniz Seki, Twitter gündemine oturdu. Pek çok kullanıcı ünlü sanatçıyı şarkıyı kötü okuduğunu belirterek olumsuz eleştirdi. Sosyal medyada yoğun eleştiri alan Seki sessizliğini Instagram hesabından yaptığı şu paylaşımla bozdu:

“Arkadaşlar İbo Show’un çekildiği tarih 02.10.2020, ben 68,7 kiloydum. Bugün 14.11.2020 tarihi itibariyle 59 kilodayım. Yine söylemediğiniz ne kilom kalmış, ne sesim. Hadi ben alıştım ama öncelikle bana bu emekleri sağlayan ekibe çok büyük haksızlık. Ayrıca bugün ölüp bayıldığınız hiçbir şarkıcı canlı canlı çıkıp üç saat sahne yapamazken ben aslanlar gibi sahnemi gerçekleştiriyorum. Bunu en iyi sahneme gelenler bilir. Hepinizi çok seviyorum ve sevgiyle kucaklıyorum.”

Deniz Seki’nin performansını izlemek için buraya tıklayın.

deniz seki ibo show nerden bileceksiniz ahmet kaya instagram

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)