MüzikMüzik Haber

Ajda Pekkan Kulisinde Lağım Kokusu Krizi Mi Yaşadı?

Önceki akşam Günay Sahnesi’nde sahne alan Ajda Pekkan’ın kuliste ağır bir lağım kokusuyla karşılaştığı ve mekanının yakınındaki bir otelden kral dairesi kiralayarak hazırlıklarını yaptığı iddia edildi.

Uçankuş TV’den İlker Koç kendisine yakın bir kaynaktan aldığı haberi şöyle aktardı;

”Ajda Hanım mekana gelip kulise gidiyor ve kuliste ağır bir lağım kokusuyla karşılaşıyor. ‘Benim burada hazırlanmam muhtemel değil’ diyerek o mekanın yakınındaki bir otelden kral dairesi kiralanıyor ve Ajda Pekkan hazırlıklarını orada yaptıktan sonra sahneye çıkıyor.”

Öte yandan Süperstar’ın aynı mekanda gerçekleşmesi planlanan yılbaşı gecesi programını da iptal ettiği öne sürüldü.

Kendi İsteğiyle Hazırlandı

Yayına bağlanan Vahit Yıldız ise Ajda Pekkan’ın kendi isteğiyle otelde hazırlandığını ve bu cumartesi reelleşecek olan programın koronavirüs temkinleri dahlinde iptal edildiğini ifade ederek “Günay ehemmiyetli bir markadır. Bu tip hakikati astarı olmayan bazı şeyler konuşulup yazılabilir. Ajda Pekkan Hanım ile rastgele bir kriz yaşanmadı. Geçen gün kendisiyle yemekteydik.” açıklamasını yaptı.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.