MüzikMüzik Haber

Ajda Pekkan’dan Stadyum Konseri: Eurovision’da Bile Bu Kadar Heyecanlanmadım!

Süperstar Ajda Pekkan, kariyerinde bir ilke imza attı. Dün akşam Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda hayranlarıyla buluşan Pekkan, Eurovision Şarkı Yarışması'nda bile bu kadar heyecanlanmadığını dile getirdi.

Süperstar Ajda Pekkan, kariyerinde bir ilke imza attı. Dün akşam Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda hayranlarıyla buluşan Pekkan, Eurovision Şarkı Yarışması’nda bile bu kadar heyecanlanmadığını dile getirdi. Ajda Pekkan’a konserde; Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar – Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu ile Dolapdere Bing Gang eşlik etti.

Ajda Pekkan, Selda Bağcan

Konsere Şehrazat, Semiramis Pekkan, Serenay Sarıkaya gibi sanat camiasından ünlü isimler de katıldı. Konsere sahneye çıkması beklenen ancak geçirdiği burun operasyonu nedeniyle sahneye çıkamayan Mert Demir izleyici olarak katıldı. Şarkıcı Mert Demir’in sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ayrı ayrı oturması dikkat çekti.

Konserde duygularını dile getiren Ajda Pekkan, ilk kez Eurovision Şarkı Yarışması’na katıldığında bile bu kadar heyecanlanmadığını belirterek, “Çok değerli yol arkadaşlarımla sahne alacağım. Onlarla beraber olmak hayalimdi. Kısmet bu akşammış” dedi.

Ajda Pekkan, “Bu büyülü atmosferde sizlerle beraber çok güzel bir geceye imza atacağımıza inanıyorum. Müzik endüstrisinde tarihi bir müzikal şölen ve değerli bir arşiv bırakacağız diye umut ediyorum. İnşallah öyle yaparız. Beni buralara taşıyan çok değerli halkımıza ve sahne alacak değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu