ÖzelRadyoUlusal

Akif Özcan; “Yapılan Algı Operasyonu Oluşumumuza Saygısızlıktır”

Uzun süredir kurulum aşamasında olan Radyo Yayıncıları Platformu (RADYAP) yapılan başarılı çalışmalar sonucu 4 Kasım’da kuruluyor!

Kurucu Başkan olarak görev alan Umut Kuzkaya liderliğindeki RADYAP yönetiminde Akif Özcan, Melih Kurtuluş, İbrahim Adıyaman, Uğur Bozdağ, Fatih Yıldırım, Vural Özkan ve Anıl Soylu yer aldı.

Radyocuların hakkını savunmak ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulacak olan RADYAP, ilk üyelerini 4 Kasım cumartesi akşamı İstinye Sosyal Tesislerde yapılacak gecede gerçekleştirecek.

Baba Radyo’da radyo programı yapan ve RADYAP kurucu Başkan olarak görev alan Umut Kuzkaya sosyal medya hesabından bugün RADYAP’a dair önemli bir yazı paylaştı.

RADYAP’ın lansman gecesine 4 gün kala yaşadığı sıkıntılara dair bir yazı yazan ve kuruluşu engellemek çabasında olanlardan bahseden Kuzkaya sitem dolu bir yazı kaleme almıştı.

“Radyoculuk Sektörüne Zarar Verenler Karaktersizdir” haberi için buraya tıklayın.

Umut Kuzkaya’nın ardından RADYAP yönetiminde Akif Özcan da karşılaştıkları zorluklar hakkında bir yazı kaleme aldı ve “Lansman öncesi bir algı operasyonu yürütmeye çalışılıyor, bu oluşumumuza büyük bir saygısızlıktır” dedi.

Değerli Radyocu Meslektaşlarım; Çoğumuzun ismini bildiği ama aslında gerçek hakkı “Karaktersizliğin Alemi” olan bir web sitesi var. Bu sitenin sahibi de zaten sitenin ismi gibi…

Bu şahıs; sözde bir radyocu olduğu halde RADYAP oluşumumuza destek vermediği gibi, bizi ve oluşumu karalamak, kendine kitle toplamak ve kendince yeni bir oluşum başlatmanın yollarını aramaktadır.

Siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla gerçekleştireceğimiz lansman öncesi bir algı operasyonu yürütmeye çalışmaktadır. Kendisini şiddetle kınıyor, yaptığı yalan yanlış açıklamaları sektör için iyi niyetlerle ve hizmet etme aşkıyla yola çıkmış ekibimiz, bir çok kurum ve kişiden destek görmüş oluşumumuza büyük bir saygısızlık olarak görüyorum.

Kendisini önce Allah’a sonra sektörümüzün güzide temsilcilerine havale ediyorum. “Görelim Mevla ne eyler, Ne eylerse güzel eyler…”

Ha bide unutmadan “İt ürür, kervan yürür…”

Saygılarımla…
Akif Özcan

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.