FenomenSosyalVitrin

Akılalmaz Olay! YouTuber, Canlı Yayında Ölüm Saçtı

Rusya'da Stas Reeflay adlı bir YouTuber, canlı yayında para karşılığında kız arkadaşını ve bebeklerini katletti.

Rusya’da Stas Reeflay adlı bir YouTuber‘a yayın sırasında izleyicilerden biri kız arkadaşını iç çamaşırlarıyla balkona kilitlemesi karşılığında bin dolar vereceğini söyledi. Bu isteği gerçekleştiren Stas Reeflay, kız arkadaşının ölümüne sebep oldu.

Stas Reeflay isimli YouTube ve çeşitli platformlarda yayın yapan bir şahıs, hamile kız arkadaşı Valentina Grigoryeva’yı izleyicilerden birinin isteği üzerine iç çamaşırlarıyla balkona kilitledi. Rusya’nın soğuğunda saatlerce balkonda mağdur kalan kadın hayatını kaybetti. Adli tıp uzmanları kadının ölüm sebebinin “hipotermi” olduğunu açıkladı.

Hem kız arkadaşını hem de bebeklerini katleden Reeflay, Grigoryeva’yı içeriye alıp üzerine battaniye serdi ve yayına devam etti. Ancak bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüp sağlık ekiplerine haber verdi. Bu esnada bile kadının nabzına baktığı anları takipçileriyle paylaşan YouTuber, sağlık görevlileri olay yerine geldiğinde dahi yayın yapmayı sürdürdü. Reeflay’in uzun süre hapis cezası alması bekleniyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.